До Дня знань видавництво "Ранок" відвантажило всі підручники для 9-го класу

Гарний подарунок до 1 вересня для українських школярів зробило харківське видавництво «Ранок». Традиційно видавництво першим упоралось із держзамовленням на шкільні підручники для 9-го класу

Підручники від «Ранку» вже на півдорозі до вітчизняних шкіл. Весь наклад, який становить більш ніж 2 млн примірників, надруковано та передано офіційним перевізникам для подальшої доставки в школи країни.

«Підручники «Ранку» вже відвантажені з нашого логістичного центру. Далі вони вирушать до обласних центрів України. А вже звідти відбуватиметься доставка на місця. Сподіваюся, книжки потраплять до шкіл максимально швидко. Єдине, що може цьому завадити, — це непродумана логістика на місцевому рівні», — наголошує директор видавництва «Ранок» Віктор Круглов.

Цього року за держзамовленням видавництво випустило 28 підручників для 9 класу українською мовою та 7 підручників, перекладених російською. 12 із них було видано в «європейському» форматі. Йдеться про книжки більшого розміру та в м’яких обкладинках. Такий формат дозволив збільшити вміст навчального матеріалу і водночас зменшити вагу підручників.

Підручники з фізики, історії України та всесвітньої історії традиційно були перекладені угорською, молдавською, румунською, польською мовами, тож їх будуть використовувати в школах із навчанням мовами національних меншин.

Усі підручники відповідають державним програмам та містять складові, необхідні для роботи на уроці (текст, малюнки, актуалізація, запитання, завдання для лабораторних та самостійних робіт тощо).

Нагадуємо, що електронні версії  підручників видавництва «Ранок» уже представлені у відкритому доступі. Також на сайті інтерактивної школи «Ранку» http://interactive.ranok.com.ua розміщені електронні додатки: тематичні відео, тести, онлайн-уроки, аудіофайли для вдосконалення знань з іноземних мов, лабораторні роботи.

І насамкінець: уже другий рік поспіль підручники для загальноосвітніх шкіл України обирали вчителі. Саме за результатами їхнього голосування в системі Репозитарію формувалося цьогорічне держзамовлення. Усього має бути надруковано 228 найменувань нових підручників для 9 класу. Загальний наклад становить 8 млн 346 тис. 347 примірників на суму 328 млн 449 тис. гривень. 

Все по темі

новини партнерів

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати