live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві закуплять обладнання на 460 млн грн. для введення електронного квитка

Комунальне підприємство "Київпастранс" оголосило тендер на 460 млн грн. в системі державних закупівель ProZorro на покупку і монтаж обладнання, необхідного для впровадження електронного квитка у столичному транспорті

Про це повідомляє Itc.ua.

Очікувана вартість закупівлі - 460 360 194 гривень.

За ці гроші підприємство хоче купити технічні засоби автоматизованої системи оплати проїзду з встановленим програмним забезпеченням та заплатити за їх монтаж.

Зазначається, що технічні засоби повинні забезпечити дворівневу ієрархічну архітектуру, верхній рівень якої є програмно-технічний комплекс збору, зберігання, обробки і передачі даних, а нижній рівень - програмно-технічний комплекс збору і короткострокового зберігання даних.

Цей рівень передбачає наявність бортових комп'ютерів з терміналом водія, які мають зв'язок з сервером через GPRS, 3G, 4G і Wi-Fi та програмне забезпечення, а також валідатори проїзних документів на рухомих одиницях.

Окрім того, передбачені окремі прилади інспекції. Вони представляють портативний мобільний термінал для контролю оплати проїзду і перевірки проїзних документів.

За умовами тендера прилади-валідатори будуть зчитувати проїзні документи за технологіями NFC (смартфони, розумні годинники), EMV (банківські карти) і оптичне зчитування QR- і штрих-кодів.

Очікується, що до кінця поточного року - 20 листопада 2017 року буде поставлено 500 комплектів та 300 приладів інспекції. Решту 1000 комплектів поставлять до 20 березня 2018 року.

 

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати