live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд Молдови хоче відправити військових на навчання в Україну попри заборону Додона

Уряд Молдови наполягатиме на участі молдовських військових в міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017 на території України

Про це повідомляє NewsMaker.

Прем'єр-міністр Молдови Павел Філіп закликав міністрів знайти можливість відправити молдовський контингент на навчання.

"Напередодні була скасована поїздка на навчання в Україні. До цього таким же чином були скасовані ще п'ять поїздок. Я вважаю, що підстав для цього немає... Нікому не потрібна нетренована армія", - наголосив Філіп.

Після цього прем’єр-міністр запропонував уряду включити до порядку денного рішення про участь молдовських військових у навчаннях.

  • В кінці серпня заступник міністра оборони повідомив Додону про участь 57 військових у навчаннях Rapid Trident, які пройдуть на Яворівському полігоні у Львівській області для підготовки до миротворчої місії в Косово.
  • Молдовські військові беруть участь в навчаннях Rapid Trident з 1996 року в рамках програми "Партнерство заради миру", а все спорядження і розміщення оплачується організаторами, розповів міністр оборони.
  • Президент Молдови Ігор Додон заборонив військовим країни брати участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017, які на початку вересня почнуться у Львівській області.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати