live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Китай планує повністю перейти на гібриди та електрокари впродовж 20 років

Упродовж 20 років КНР планує припинити виробництво автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння і, врешті, перевести всю країну на гібриди та електромобілі

Про це повідомляє Bloomberg.

Планується, що виробництво буде повністю переведено на гібриди та електромобілі до 2030 року. Однак Лю Чжицзя, помічник генерального директора Chery Automobile Co, найбільшого в країні експортера легкових автомобілів вважає, що реалізація проекту може стартувати лише після 2040 року.

"Реалізація подібного проекту для такого величезного ринку, як Китай, може стартувати не раніше 2040 року. Такий термін є оптимальним для якісної підготовки" - сказала вона.

Друга економіка світу стала останньою з числа країн,таких як Великобританія та Франція, які мають намір в найближчі 20 років відмовитися від бензинових і дизельних двигунів на користь більш екологічних видів транспорту.

  • Серед країн, які максимально хочуть відмовитись від класичного транспорту на користь більш екологічних аналогів, є й Індія. Країна розглядає радикальні дії, плануючи електрифікувати всі транспортні засоби до 2032 року.
  • В Україні попит на електрокари також зростає. За рік цей показник збільшився у 2,8 разів.

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати