live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко назвав "рекордним" розміщення Україною євробондів на $3 млрд

Україна розмістила єврооблігації на $3 млрд під 7,375% річних із 15-річним терміном погашення, що є рекордним строком та обсягом запозичень

Про це заявив президент Петро Порошенко під час зустрічі з інвесторами в Нью-Йорку, передає "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні ми можемо підбити перші підсумки. Україна вийшла на ринок запозичень і залучила 3 млрд дол. Причому залучила на рекордний термін – ніколи до цього Україна не залучала такого обсягу, ніколи на термін 15 років. Це неймовірно позитивна оцінка інвесторами реформ, які відбуваються в Україні. Це коли кожен інвестор своїм доларом голосує за успіх реформ", - сказав він.

За словами глави української держави, прибутковість випуску єврооблігацій склала 7,375%.

"Ми сьогодні вже маємо перші цифри запозичення: якщо попередні папери – "короткі папери" коштували 7,75%, то на сьогоднішній день їх ціна зменшена до 7,375% , і це економія коштів державного бюджету на обслуговування зовнішнього боргу", - сказав Порошенко.

Він також зазначив, що раніше Україна брала запозичення і лише накопичувала борги, а "сьогоднішнє запозичення є фінансовою подушкою, фінансовою платформою для проведення подальших реформ".

Порошенко подякував партнерам України: Міжнародному валютному фонду, Світовому банку, Міжнародній фінансовій корпорації, Європейському банку реконструкції і розвитку, які спільно з Україною "проводили реформи і на сьогоднішній день світ визнає їх ефективність".

новини партнерів

3 серпня, 2020 понеділок

3 серпня, 2020 понеділок

2 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати