live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українцям рекомендують тільки літаками перетинати російсько-білоруський кордон


фото: makintour
Посольство України в Білорусі рекомендує українцям утриматись від поїздок, пов’язаних з перетином білорусько-російського кордону, окрім як авіаційним транспортом

Про це повідомляють на сторінці відомства у Facebook.

"Росія, посилаючись на відсутність пунктів пропуску через російсько-білоруський державний кордон, заборонила його перетинання громадянами третіх країн, крім громадян Російської Федерації та Республіки Білорусь, у тому числі членами дипломатичного і адміністративно-технічного персоналу дипломатичних представництв, консульських установ і представництв міжнародних організацій", - йдеться у повідомленні.

З 15 травня 2017 року російська сторона здійснює прикордонний контроль повітряних суден, які прибувають в Росію з території Білорусі, а також які повертаються у зворотному напрямі.

У цьому зв’язку усім громадянам третіх країн, включаючи членів дипломатичного і адміністративно-технічногоперсоналу дипломатичних представництв, консульських установ і представництв міжнародних організацій рекомендується для поїздок за вказаним маршрутом використовувати авіаційний транспорт.

За інформацією МЗС Білорусі, контроль на цій ділянці державного кордону Прикордонною службою Білорусі не здійснюється.

"Посольство України в Республіці Білорусь рекомендує українським громадянам утриматись від поїздок, пов’язаних з перетинанням білорусько-російського державного кордону, крім перетинання авіаційним транспортом. Ще раз привертаємо увагу громадян до існуючої небезпеки при плануванні поїздок до Російської Федерації, агресія якої проти України триває з 2014 року", - наголошують у посольстві.

новини партнерів

19 березня, 2018 понеділок

18 березня, 2018 неділя

19 березня, 2018 понеділок

18 березня, 2018 неділя

17 березня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати