live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Двері в ЄС для України відкриті, але ми чекаємо реформ, - екс-президент Європарламенту

У своєму виступі на Конгресі ініціатив Східної Європи екс-президент Європейського парламенту Єжи Бузек заявив, що Європа знову повернулася до ідеї розширення

Про це передає  Еспресо.TV.

"Європа знову повернулася до ідеї розширення. На цьому 2 тижні тому наголосив президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер під час виступу в Європарламенті", - сказав Бузек.

В якості позитивних прикладів "зчитування" позитивних сигналів з боку Європейського Союзу, за словами Бузека, можна навести безвіз та відкриті ринки для України.

"ЄС для багатьох сьогодні – це земля обітована, і двері для країн, які показують високі результати у сфері реформ, у боротьбі з корупцією та деолігархізації, знову відкриті. Тепер перед Україною, а також перед Грузією і країнами Західних Балкан, стоять нові домашні завдання – але і в країн ЄС є невідкладна робота – реагувати на російську агресію та окупацію Криму і вимагати відновлення територіальної цілісності України", - сказав Бузек.

За його словами, доносити пріоритетність цих питань до Брюсселя і країн Західної Європи має, передусім, Польща – як адвокат України в Європі. Реалізація цієї місії сьогодні є цивілізаційним викликом для Польщі і запорукою безпеки усієї Європи.

null

  • Професор Єжи Бузек – член Європарламенту, прем'єр-міністр Республіки Польща 1997-2001 років, президент Європейського парламенту 2009-2012 рр.

новини партнерів

20 березня, 2018 вівторок

19 березня, 2018 понеділок

19 березня, 2018 понеділок

18 березня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати