live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кравцов: Укрзалізниця у 2017 році заощадила 55 млн гривень завдяки ProZorro

З початку 2017 року філія "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Укрзалізниця" за підсумками проведених тендерів уклала більше 240 договорів з постачальниками на загальну суму 4,1 млрд грн

При цьому економія у порівнянні із очікуваною вартістю склала понад 55 млн грн завдяки електронному майданчику ProZorro. Про це повідомляє офіційний сайт Укрзалізниці.

Голова Укрзалізниці Євген Кравцов повідомив, що найбільшу економію коштів у процентному вираженні вдалося отримати при закупівлі олив та мастильних матеріалів – 77%; персональних комп’ютерів — 35%, подушок — 22%. У коштах значної економії вдалося досягнути при закупівлі запасних частин для капітального ремонту пасажирських вагонів — 9,5 млн грн; олив та мастильних матеріалів — 5,1 млн грн; коліс суцільнокатаних — 5,7 млн грн.

Євген Кравцов нагадав, що Укрзалізниця перейшла на електронні закупівлі у квітні 2016 року відповідно до реалізації реформи системи державних закупівель. За його словами, ProZorro дозволяє запобігти зловживань у системі закупівель для Укрзалізниці.

З метою покращення процесу закупівель філія «Центр забезпечення виробництва» намагається максимально спростити свою тендерну документацію. Тендерний комітет не вимагає від учасників інформації, що міститься у відкритих державних реєстрах і перевіряє її самостійно. Прикладом значного спрощення тендерної документації є конкурси на закупівлю дизельного пального.

«Наразі відбувається робота з удосконалення проведення усіх конкурсних торгів, спрощуємо процедури, ретельніше працюємо з документами. Втім, на першому місці завжди залишається мета купувати виключно якісну та надійну продукцію, яка відповідає сучасним стандартам та дозволить забезпечувати безперебійну роботу залізничного транспорту», - відзначив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.

 

Все по темі

новини партнерів

23 січня, 2020 четвер

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати