live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Укравтодор побудує новий автобан, який з'єднає Україну з Угорщиною

Укравтодор планує реалізувати проект нового автобану Львів - Будапешт (Угорщина), яка стане основною артерією для експорту українських товарів у країни Східної та Південної Європи

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Наголошується, що у межах реалізації цього проекту Укравтодор спільно із Світовим банком почали підготовку попереднього технічно-економічного обґрунтування проекту будівництва (реконструкції) дороги І категорії Львів - Мукачево.

"Ця дорога стане основною артерією для експорту українських товарів у країни Східної та Південної Європи та транзитним коридором міжнародної торгівлі через Україну з Білорусі та країн Прибалтики до країн Східної та Південної Європи, а також забезпечить стале сполучення Закарпаття із іншими регіонами України", - наголошується в повідомленні.

В Укравтодорі зазначають, що наразі дорога з Мукачева до Львова проходить через складний гірський рельєф, а проїзд по ній займає близько 3,5 годин. Новий автобан скоротить час в дорозі до 2 годин.

Нова автострада поєднає Львів з угорським автобаном М-3  Будапешт-Н’їредьхаза і стане головним автомобільним коридором між Україною та Угорщиною.

новини партнерів

16 грудня, 2019 понеділок

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати