.

Асоціація кіноіндустрії і Фонд Янковського вперше привезли до Києва експертів EAVE

Кінотренінг з інноваційного маркетингу і методам дистрибуції кіно за участю експертів з чотирьох країн Європи був організований Асоціацією кіноіндустрії України і Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського «Ініціатива у майбутнього» за підтримки Держкіно

У ньому взяло участь понад 400 українських кіновиробників, продюсерів, дистриб'юторів, директорів кінотеатрів, маркетологів.

null

Засновник Благодійного фонду Ігор Янковський;

Перед широкою аудиторією вітчизняних кіновиробників виступили експерти з чотирьох країн світу: Гудрун Бурі (PR Factory, Бельгія), Віржіні Девеза (Alpha Violet, Франція), Йоанна Солецька (Alhapanda, Польща), Альваро Вега (Doblesentido, Іспанія).

null

 Виступає Альваро Вега (Іспанія)

«Ми в EAVE дуже раді організувати тренінг« EAVE on Demand» в Україні, який є першим кроком нашої співпраці, з подальшою перспективою відкрити нові можливості спільного виробництва і зробити українських виробників кіно частиною нашої професіональної мережі EAVE», - вважає програмний менеджер EAVE Сату Ело.

Засновники Асоціації Кіноіндустрії України позитивно оцінюють перший досвід організації масштабного навчального семінару для професіоналів в галузі кіно за участю зарубіжних експертів і обіцяють на цьому не зупинятися.

null

Учасники тренінгу з інноваційного маркетингу та методам дистрибуції кіно;

«Тренінг від EAVE був одним з перших кроків української кіноіндустрії в її інтеграції в європейське суспільство. Ми плануємо в подальшому організовувати подібні заходи, які дозволять поглибити зв'язок з міжнародної кіноіндустрією», - підкреслив Голова Асоціації Кіноіндустрії України Володимир Яценко.

Також позитивно оцінив співпрацю з АКУ і EAVE засновник Благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього» Ігор Янковський.

«Благодійний фонд, який я заснував, ось уже 5 років підтримує український кінематограф. Асоціація кіноіндустрії України запропонувала новий освітній формат - привозити в Україну міжнародних експертів, які будуть розповідати про останні тенденції в світовій кіноіндустрії, познайомлять з інноваційними технологіями в просуванні кіно. Ми підтримали цю ідею, так як вона дозволяє навчити значно більшу кількість кінематографістів, і сподіваємося зробити такі зустрічі регулярними », - зазначив бізнесмен і меценат Ігор Янковський.

null

Голова Держкіно Пилип Іллєнко;

У підвищенні кваліфікації вітчизняних кінематографістів зацікавлені і в Держкіно України. Його голова, Пилип Іллєнко обіцяє сприяти в організації навчальних програм для вітчизняної кіноіндустрії.
 Костянтин Земляний

null

 Організатори та експерти міжнародного тренінгу.

 

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати