live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Асоціація кіноіндустрії і Фонд Янковського вперше привезли до Києва експертів EAVE

Кінотренінг з інноваційного маркетингу і методам дистрибуції кіно за участю експертів з чотирьох країн Європи був організований Асоціацією кіноіндустрії України і Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського «Ініціатива у майбутнього» за підтримки Держкіно

У ньому взяло участь понад 400 українських кіновиробників, продюсерів, дистриб'юторів, директорів кінотеатрів, маркетологів.

null

Засновник Благодійного фонду Ігор Янковський;

Перед широкою аудиторією вітчизняних кіновиробників виступили експерти з чотирьох країн світу: Гудрун Бурі (PR Factory, Бельгія), Віржіні Девеза (Alpha Violet, Франція), Йоанна Солецька (Alhapanda, Польща), Альваро Вега (Doblesentido, Іспанія).

null

 Виступає Альваро Вега (Іспанія)

«Ми в EAVE дуже раді організувати тренінг« EAVE on Demand» в Україні, який є першим кроком нашої співпраці, з подальшою перспективою відкрити нові можливості спільного виробництва і зробити українських виробників кіно частиною нашої професіональної мережі EAVE», - вважає програмний менеджер EAVE Сату Ело.

Засновники Асоціації Кіноіндустрії України позитивно оцінюють перший досвід організації масштабного навчального семінару для професіоналів в галузі кіно за участю зарубіжних експертів і обіцяють на цьому не зупинятися.

null

Учасники тренінгу з інноваційного маркетингу та методам дистрибуції кіно;

«Тренінг від EAVE був одним з перших кроків української кіноіндустрії в її інтеграції в європейське суспільство. Ми плануємо в подальшому організовувати подібні заходи, які дозволять поглибити зв'язок з міжнародної кіноіндустрією», - підкреслив Голова Асоціації Кіноіндустрії України Володимир Яценко.

Також позитивно оцінив співпрацю з АКУ і EAVE засновник Благодійного фонду «Ініціатива заради майбутнього» Ігор Янковський.

«Благодійний фонд, який я заснував, ось уже 5 років підтримує український кінематограф. Асоціація кіноіндустрії України запропонувала новий освітній формат - привозити в Україну міжнародних експертів, які будуть розповідати про останні тенденції в світовій кіноіндустрії, познайомлять з інноваційними технологіями в просуванні кіно. Ми підтримали цю ідею, так як вона дозволяє навчити значно більшу кількість кінематографістів, і сподіваємося зробити такі зустрічі регулярними », - зазначив бізнесмен і меценат Ігор Янковський.

null

Голова Держкіно Пилип Іллєнко;

У підвищенні кваліфікації вітчизняних кінематографістів зацікавлені і в Держкіно України. Його голова, Пилип Іллєнко обіцяє сприяти в організації навчальних програм для вітчизняної кіноіндустрії.
 Костянтин Земляний

null

 Організатори та експерти міжнародного тренінгу.

 

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

14 серпня, 2020 п'ятниця

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати