live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У реформі немає пункту про перерахунки для пенсіонерів окупованого Донбасу, - Рева


фото: kmu.gov.ua
Питання щодо перерахунку пенсій українцям, котрі проживають на непідконтрольних Україні територіях, у законі не визначене і залишається відкритим

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає "Укрінформ".

"Це питання на сьогодні в законі на визначено. Відповідно, як ми будемо перераховувати пенсії людям, які живуть на непідконтрольній території, я сьогодні сказати вам не можу, тому що за загальним правилом подібні перерахунки роблять органи Пенсійного фонду за місцем проживання людей. Органів Пенсійного фонду і відповідно пенсійної бази тих людей, які живуть на непідконтрольній території, в нас немає. І немає фізичної й технічної можливості це зробити", - заявив Рева.

Читайте також: Відповіді на всі питання про нові пенсії в Україні. Навіщо взагалі щось змінювати

Він зазначив, що "з людьми, які переїхали на підконтрольну територію, також будуть проблеми, тому що для того, щоб зробити перерахунок, треба мати матеріали справи".

За його словами, це питання вирішать найближчим часом.

"Коли йдеться про перерахунок пенсій, то це питання треба вирішити за місяць-два, не більше. Для тих, хто знаходиться на підконтрольній території. Щодо всіх інших питання залишається відкритим", - додав Рева.

  • Як перед цим пообіцяв міністр соціальної політики Андрій Рева, новий розмір пенсій встановлюватиметься автоматично, без звернень громадян.
  • 5 жовтня голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний заявив, що ті українські пенсіонери, кому пільгові пенсії було призначено ще до проведення пенсійної реформи, можуть не турбуватися про їх виплату або ж скорочення розміру. В подальшому ж усі пенсії призначатимуться за однаковими правилами, наголосив він.
  • При цьому новий закон про пенсійну реформу скасовує призначення спеціальних пенсій для високопосадовців.
  • Рева заявив, що ті хто, був працевлаштований неофіційно й не сплачував внески до Пенсійного фонду, отримуватиме не пенсію, а матеріальну допомогу з держбюджету.

новини партнерів

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

20 липня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати