live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ЄСПЛ зобов'язав Росію сплатити Навальним понад 70 тис. євро компенсації

Європейський суд з прав людини визнав несправедливим судовий процес проти братів Навальних у справі "Ів Роше" та присудив їм тис євро компенсації

Рішення опубліковано на сайті ЄСПЛ.

Страсбург підтримав доводи Навальних про порушення статей 6 і 7 Європейської конвенції, де йдеться про право на справедливий судовий розгляд і про покарання тільки на підставі закону. Заявники вважають, що дії, за які вони понесли покарання, в дійсності були законними, і суд трактував норми кримінального права розширено. Держава в ході цього судового процесу порушила відносно Навальних презумпцію невинності і їх право на рівну присутність в процесі свідків з обох сторін, переконані брати.

Читайте також: "Навальный, выйди вон!". Чому Путіну заважає конкурент з 1% рейтингу

У грудні 2014 року Замоскворецький суд Москви визнав Навальних винними в шахрайстві в сфері підприємницької діяльності на суму в 26,7 млн ​​руб. Олег Навальний був засуджений до 3,5 року колонії загального режиму, а Олексій до того ж терміну, але умовно, і штрафу в 500 тис. рублів

Раніше Олексій Навальний через ЄСПЛ домігся скасування вироку у справі "Кировлеса" і його відправки на новий розгляд. У липні 2013 року Ленінський райсуд Кірова засудив Навального і підприємця Петра Офіцерова до п'яти і чотирьох років колонії відповідно за організацію присвоєння або розтрати коштів (в апеляції терміни були замінені на умовні).

У лютому 2016 року ЄСПЛ визнав, що опозиціонера і підприємця засудили за звичайну підприємницьку діяльність. Він присудив Навальному і Офіцерову € 56 тис. І € 8 тис. Відповідно і постановив скасувати вирок. Верховний суд в листопаді того ж року скасував вирок і відправив справу на новий розгляд. У лютому цього року Навальний і Офіцерів знову отримали п'ять і чотири роки відповідно, цього разу - відразу умовно. Політик повторно оскаржив вирок в ЄСПЛ.

Раніше в цьому році ЄСПЛ присудив опозиціонеру € 64 тис. За сімома скаргами на незаконні затримання та адміністративні арешти під час мітингів в 2011-2012 році. Страсбург погодився, що влада у всіх випадках порушили право Навального на свободу зібрань та на справедливий суд.

 

новини партнерів

21 вересня, 2018 п'ятниця

21 вересня, 2018 п'ятниця

20 вересня, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати