live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Канада остаточно схвалила "акт Магнітського", який дозволить вводити санкції проти росіян

Генерал-губернатор Канади Джулі Пайєт підписала так званий акт Магнітського, який дозволяє накладати санкції на порушників прав людини з усього світу, зокрема і з Росії

Про це повідомляє видання CBC News.

Коментуючи набуття чинності цього закону, міністр закордонних справ Христя Фріланд зауважила, що цей документ демонструє готовність Канади реагувати на серйозні порушення прав людини і суттєві факти іноземної корупції.

Тим часом російське посольство в Канаді вже відреагувало на такі заходи. Там вважають, що цей "ірраціональний закон" завдасть "непоправної шкоди" канадсько-російським відносинам.

Зазначимо, що Федеральний парламент Канади ухвалив у третьому і остаточному читанні так званий акт Магнітського ще на початку жовтня. 

  • Російський адвокат Сергій Магнітський помер у СІЗО "Матроська тиша" в листопаді 2009 року. Його звинувачували в причетності до організації незаконного повернення надмірно сплаченого податку на прибуток за 2006 рік. 
  • Як вважають колеги Магнітського і правозахисники, його цілеспрямовано довели до смерті умовами утримання і відмовою в медичній допомозі в помсту за те, що він розкрив злочинну схему, за допомогою якої співробітники МВС і чиновники відмивали мільярди рублів.
  • Магнітський керував відділом податків і аудиту в фірмі Firestone Duncan, яка надавала юридичні послуги в тому числі фонду Hermitage Capital Management. У 2012 році США прийняли так званий акт Магнітського, який ввів персональні санкції проти осіб, яких у Вашингтоні підозрюють в причетності до загибелі юриста.
  • 1 лютого США розширили "список Магнітського", додавши в нього п'ять імен.
  • "Закон Магнітського" був ухвалений в грудні 2012 року, а в квітні 2013 Мінфін США почав складати санкційні списки російських громадян, яких він вважає винними в смерті Магнітського.

новини партнерів

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати