live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Рівненщині і Полтавщині виявили порушення під час виборів


фото: REUTERS
Після місцевих виборів територіальних громад на Рівненщині і Полтавщині не врахують понад сотню протоколів для голосування

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Відзначається, що олівцями протоколи заповнювали на ДВК №530605, що на вулиці Перемоги, 2/2 у селищі Нові Санжари.

Згідно з нагадуваванням організації, заповнення протоколів олівцем може призвести до фальсифікації виборчої документації. Також відзначається, що на зауваження спостерігача ОПОРИ члени комісії не відреагували і продовжили заповнення протоколів. 

Окрім цього, на виборчій дільниці №560641, що у с. Пляшева Радивилівського району Рівненської області 104 виборчих бюлетеня з виборів до Демидівської селищної об’єднаної територіальної громади не підлягають врахуванню, що становить 15% усіх голосів.

"Після відкриття переносних виборчих скриньок №1 та №2  не було виявлено контрольного листа, у якому зазначається номер виборчої скриньки, час виходу членів виборчої комісії для проведення голосування виборців за місцем перебування, кількість отриманих бюлетенів окремо по кожному виду виборів, прізвище членів ДВК, яким надані виборчі бюлетені", - пояснили в ОПОРІ.

Спостерігачі нагадали, що визнання навіть великої кількості бюлетенів такими, що не підлягають врахуванню, не тягне за собою визнання виборів на виборчій дільниці недійсними.    

  • Нагадаємо, і Україні 29 жовтня відбулися вибори місцевої влади у 201 об'єднаній територіальній громаді, вже відомі їхні перші результати.

новини партнерів

12 грудня, 2018 середа

12 грудня, 2018 середа

11 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати