live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Український художник Роман Михайлов представить проект про страхи людини

9 листопада в 19:00 в Київській муніципальній галереї мистецтв "Лавра" відбудеться відкриття проекту Романа Михайлова "СТРАХ"

Роман Михайлов – молодий український художник, роботи якого були представлені в провідних культурних столицях Європи. Його називають хуліганом сучасного українського мистецтва.

Під час Президентських виборів 2010 року художник нелегально записав процедуру підрахунку голосів, створивши роботу для Одеської бієнале сучасного мистецтва. На початку війни він висвітлив проектором підслуханий  діалог двох військових на величезний будинок Харківського заводу, після чого його виставка була закрита.

Його масштабні  проекти експонувалися на фасаді середньовічної церкви в центрі Парижу і в дипломатичному кварталі Варшави. Художник був двічі номінований на премію PinchukArtPrize, переміг  в номінації Інсталяція в конкурсі UK / RAIN в Лондонській галереї Saatchi, брав участь у спеціальному  проекті ArtVilnius-2017.

null


Відомий насамперед своїми інсталяціями, в проекті «Страх» Роман Михайлов представляє живопис, графіку і відеороботу: "Мій проект - про страхи сучасного суспільства. Я створив серію живопису, яка багаторазово зображує  оголену фігуру на тлі  зеленого поля. Обличчя людини, що втікає, спотворена  жахом. У припадку паніки вона втікає від джмеля, що його переслідує. Джміль - символ страху, параної, фобії, нав'язливої ​​думки, яка робить наше життя нестерпним. Для мене це особиста історія і результат моїх спостережень за навколишнім мене суспільством"- розповідає автор.


Куратор проекту - Костянтин Дорошенко: «Несумірність  страхів сучасної людини реальним загрозам, призводить до виборів, які погіршують життя суспільства. Доведена до гротеску очевидність образів в проекті Романа розкриває цей стан паніки, властивої сьогодні багатьом європейцям і українцям з  різних причин».

Проект відбудеться за підтримки F.A.C.E. Foundation.

Директор муніципальної галереї мистецтв "Лавра", засновник Face foundation Тетяна Миронова відзначила:

 "Роботи Романа завжди гостросоціальні, вони змушують глядача відчути широку гаму суперечливих емоцій, але тільки не байдужість. У проекті «Страх» він торкнувся актуальної  теми  людських фобій. Автор пропонує глядачеві задуматися, чого ми боїмося, що робить наше життя нестерпним, і чому ми біжимо від своїх страхів. Адже, по суті, тільки від нас залежить - піддатися їм або зробити мужній крок назустріч. Впевнена, що цей проект стане етапним як для творчості художника, так і для галереї".

Відкриття  виставки- 9 листопада о 19:00

Виставка буде проходити до 19 листопада

Місце проведення: галерея "Лавра" (вул. Лаврська 1)

Акредитація для ЗМІ обов'язкова (тел. 096 287 46 36)

новини партнерів

21 жовтня, 2018 неділя

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати