live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Окупанти в Криму зробили обов'язковими перевірки активістів

Російська влада в окупованому Криму видала директиву про обов'язкові перевірки громадських активістів і організаторів протестних акцій

Про це йдеться в листі окупаційного "міністерства внутрішньої політики, інформації та зв'язку", повідомляє громадська організація Крим.SOS.

Так, окупаційне відомство "з метою аналізу суспільно-політичної ситуації" доручає перевіряти та розривати комунальні контракти з особами, причетними до організації протестів. Крім того, окупанти вимагають моніторити громадські об'єднання та неформальні спільноти, що включають більше 50 осіб.

"Інформацію про результати роботи та вжиті заходи необхідно представити згідно з формою, що додається на адресу міністерства щоквартально не пізніше 20 числа останнього місяця звітного кварталу" - йдеться в документі.

Лист розсилають регіональним адміністраціям від імені першого заступника так званого "міністра внутрішньої політики, інформації і зв'язку". Заходи пропонують здійснювати без санкції суду або якихось інших офіційних рішень.

новини партнерів

19 жовтня, 2018 п'ятниця

18 жовтня, 2018 четвер

19 жовтня, 2018 п'ятниця

18 жовтня, 2018 четвер

17 жовтня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати