live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Гідрофлоу" представила інноваційні технології для усунення накипу і бактерій. Новини компанії

Компанія "Гідрофлоу" представила інноваційні технології, які допомагають в промисловому та побутовому застосуванні подолати проблеми з накипом та бактеріями

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Накип, кальцій, інші біологічні відкладення. Ось такі відходи накопичуються у трубах приміщень, системах водопостачання, на тенах бойлерів та теплообмінниках котлів. На виставці “Енергетика в промисловості – 2017” компанія "Гідрофлоу" представила інноваційні технології, які допомагають в промисловому та побутовому застосуванні подолати проблеми з накипом та бактеріями

"Якщо буде стояти технологія "Гідрофлоу", вона не дасть утворюватися накипу або важким якимось відкладенням на системах водопостачання, на тенах в бойлерах, в теплообмінниках, якщо це газові якісь колонки. Відповідно економія буде дуже пряма, вона буде полягати в тому, що будуть знижені витрати на енергоресурси, будуть знижені витрати на сервісне обслуговування обладнання", - пояснив генеральний директор компанії "Гідрофлоу Україна" Володимир Ваврикович. 

Один міліметр накипу - це дадоткові 10 відсотків затрат електроенергії, підрахували фахівці. Технологія не потребує додаткового обслуговування та заміни дозаторів В компанії підготували рішення, яке здатне акомулювати сотні тисяч гривень на рік для промислового сектору.

"Ми дозволяємо, по-перше, уникнути у виробничому циклі зупинок виробничого процесу. Друге - наша технологія безумовно дозволяє заощаджувати, заощаджувати на газі, на елеткроенергіі і, звичайно ж, на воді. Наше обладнання за допомогою електромагнітної хвилі певної частоти очищає цю воду і відповідно її можна повторно використовувати у виробничому циклі", - розповіла керівник відділу продажів Марія Юр'єва.

Продукція компанії працює в 68-ми країнах світу. Технологія запатентована. 

"Технологія "Гідрофлоу" має всілякі сертифікати українські, які потрібні для продажу даної технології в Україні. І має дуже багато сертифікатів міжнародного характеру", - додав Ваврикович. 

Цього року американський офіс компанії отримав премію Innovative Technology Award — від Федерації водного середовища. Ця нагорода засвідчує ефективність подібних технологій не лише у боротьбі з накипом, а й у питаннях очищення стічних вод.

 

новини партнерів

19 грудня, 2018 середа

19 грудня, 2018 середа

18 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати