live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Антикорупційна прокуратура заступилася за антикорупційне агентство у сварці з НАБУ

Спеціалізована антикорупційна прокуратура підтримала керівника Національного агентства запобігання корупції Наталію Корчак, яку Національне антикорупційне бюро України допитало у справі купівлі паркомісць для незадекларованих авто

Про це йдеться в заяві САП у Facebook.

Так, САП звинуватила директора НАБУ Артема Ситника "відвертому нехтуванні вимогами Кримінального процесуального кодексу України, що межує з правовим нігілізмом" і спробах використання розслідувань бюро для зведення особистих рахунків.

У САП також розкритикували Ситника за оприлюднення фрагменту листування з НАЗК.

"Питання прийнятності застосування директором НАБУ новаторського для офіційного ділового мовлення стилю "сам дурень" залишаємо на розсуд небайдужих. Утім, очевидно неприйнятним з точки зору закону є зроблене в ньому посилання на матеріали розслідуваного детективами НАБУ кримінального провадження", - прокоментували в САП дії директора НАБУ.

Доводи НАБУ щодо необ'єктивності Наталії Корчак у САП назвали "надуманими" з огляду на її статус свідка, а дії Ситника - протиправними спробами "уникнути виконання законних вимог НАЗК".

Крім того, Ситнику закидають відмову прокурорам у вимозі надати кримінальне провадження про можливе недостовірне декларування службовими особами НАЗК.

"Своїм листом очільник Бюро відкинув законні вказівки прокурорів САП, вказавши на їх вигадану ним "нікчемність, неправомірність і відсутність підстав для виконання" і, принагідно голослівно звинувативши САП у "потуранні неправомірним діям учасників кримінального провадження, самоусуненні від виконання функцій процесуального керівника, створенні перешкод до здійснення швидкого, повного та неупередженого розслідування", - заявили в САП.

У підсумку прокуратура закликала розглянути ситуацію, що склалася, на засіданнях Ради громадського контролю при НАБУ та Громадської ради при НАЗК.

 

новини партнерів

23 жовтня, 2018 вівторок

23 жовтня, 2018 вівторок

22 жовтня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати