live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Спілці підприємців заявили, що правоохоронці справді тиснуть на бізнес

У Спілці українських підприємців заявили, що на український та іноземний бізнес, який працює в країні, тиснуть правоохоронні органи

Про це в ефірі Еспресо.TV розповіла виконавчий директор Спілки українських підприємців Катерина Глазкова, коментуючи новий законопроект про запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес.

"Для бізнесу проблемою номер один є тиск з боку правоохоронців. Це питання обговорювали на зустрічі з президентом та прем'єр-міністром. Перші особи цю проблему визнали. І, власне, законопроект ініційований Гройсманом і схвалений урядом має запобігти зловживанню правоохоронців під час розслідувань та ввести відповідальність за будь-яку неправомірну поведінку", - зазначила Глазкова.

За її словами, правоохоронці можуть зупинити роботу бізнесу будь-коли і не нести за це відповідальність.

"Правоохоронці мають нести відповідальність за незаконний обшук. Бо зараз реальність така, що робота бізнесу може бути зупинена будь-коли. А це втрати для компаній та репутаційні втрати для країни перед інвесторами. Таким чином відбивається будь-яке бажання українського чи іноземного бізнесу інвестувати в Україну", - наголосила Глазкова.

У Спілці українських підприємців сподіваються, що зміни в законодавстві сприятимуть зменшенню тиску правоохоронної системи.

"Також важливими пунктами в законопроекті є посилення ролі адвоката, заборона на вилучення комп'ютерної техніки і серверів та посилення відповідальності силовиків", - додала директор.

Читайте також: 40% діяльності українців заховано в сутінках. Чому тіньова економіка - це не так вже й страшно

  • Нагадаємо, Кабмін підготував законопроект, який дозволить забезпечити захист підприємців, зокрема під час проведення у них обшуків. Законопроект повинен захистити честний бізнес, а нелегальний бізнес - покарати. 
  • На засіданні уряду затверджено законопроект, який встановить чітку процедуру відносин між бізнесом і правоохоронними та контролюючими органами.
  • Напередодні Гройсман розкритикував силові структури за тотальні обшуки бізнесу. За його словами, за 3 роки силовики 296 тисяч разів обшукували бізнес

новини партнерів

28 травня, 2020 четвер

28 травня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати