live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У США запустили побудовану за участі українських фахівців ракету Antares

У неділю, 12 листопада, з острова Уоллопс штаті Вірджинія (США) відбувся успішний запуск ракети-носія середнього класу Antares-230, яка була побудована за участі українських фахівців

Про це повідомила прес-служба Державного космічного агентства.

"О 14 годині 19 хвилин за київським часом відбувся успішний пуск модернізованої ракети-носія середнього класу Antares-230 із транспортним космічним кораблем Cygnus", — йдеться у повідомленні.

Українські фахівці брали участь у підготовці та проведенні пуску. Пуск став сьомим в історії проекту та другим після модернізації ракети-носія.

Головним розробником ракети-носія є американська компанія Orbital АТК, а основну конструкцію першого ступеня створюють вітчизняні державні підприємства космічної галузі КБ Південне ім. М.К. Янгеля та ВО Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова (обидва Дніпро) в кооперації з підприємствами Хартрон-АРКОС (Харків), Хартрон-ЮКОМ (Запоріжжя), ЧЕЗАРА, РАПІД (Чернігів) тощо.

Вантажний корабель Cygnus, який має ім’я S.S. Gene Cernan, колишнього астронавта NASA, доставить на Міжнародну космічну станцію 3229 кг вантажу на замовлення NASA – провіант, воду, апаратуру для проведення наукових експериментів, обладнання для станції, комп’ютери та комлектуючі, а також обладнання для виводу в космічний простір мініатюрних супутників.

Стикування корабля Cygnus зі станцією заплановано на 14 листопада.

новини партнерів

17 листопада, 2017 п'ятниця

17 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати