live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Microsoft пропонує лікувати рак штучним інтелектом

Microsoft розширює дослідження ракових клітин і планує застосувати до злоякісних клітин той же метод боротьби, що і до комп'ютерних збоїв

Про це повідомляє Futurism.

"Стан охорони здоров'я - це велика проблема. Але ми вважаємо, що технології - зокрема хмари, штучний інтелект і бізнес-інструменти оптимізації - матимуть ключове значення для трансформації системи охорони здоров'я", - сказав корпоративний віце-президент Microsoft Research Пітер Лі.

Онкологічні дослідження Microsoft проводяться в одній з біологічних лабораторій британського Кембриджа. У минулому році команда вчених розповіла про розробку комп'ютерної системи, яка буде існувати всередині людських клітин і перезапускати при виявленні ракові клітини, що дозволить знищувати їх.

"Ми можемо використовувати методи, які ми розробили для програмування комп'ютерів, а потім запропонувати кращі методи лікування", - сказав керівник дослідницької групи біологічних обчислень в Кембриджській лабораторії Microsoft Ендрю Філліпс.

Вчені розглядають живі клітини в якості комп'ютерів, а захворювання, такі як рак, вважають збоєм програми. Таким чином, на їхню думку, ракові клітини можна не вбивати, а перепрограмувати.

Все по темі

новини партнерів

18 грудня, 2018 вівторок

18 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати