live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Василь Шкляр презентує у Києві повстанський роман "Троща"

Нова книга Василя Шкляра "Троща"
Новий повстанський роман Василя Шкляра "Троща" вийшов друком наприкінці цього літа у видавництві "Клуб Сімейного Дозвілля"

Шанувальники творчості письменника буквально змітали з полиць книжку – на початку листопада вже додруковано третій додатковий наклад, а сукупний показник продажів склав 26 тисяч примірників.

Відвідавши з презентаціями майже пів країни Василь Шкляр нарешті презентує роман у Києві. Зустріч пройде 16 листопада о 19:00 у Будинку кіно, Червона зала (вул. Саксаганського, 6), модерує – Іван Леньо (Koзак System).

«Троща» — роман про УПА, про перемогу людини над обставинами і над собою. Сам автор каже, що книга написана для того, аби показати світові, що українці не змирилися з режимом, і продовжують боротьбу, як і раніше. Для головного героя, вояка УПА, війна вже минула, проте боротьба не забулася.

Читайте уривок з нового бандерівського роману Василя Шкляра "Троща"

Та раптом він бачить на цвинтарі недавню могилу свого бойового товариша, і спогади наринають на нього з новою силою. «Свої» і «чужі», дружба та розбрат, кохання і зрада, помилування й помста, свобода й неволя… Перед його очима знов розгортаються бої та тривають допити, постають обличчя різних людей, та ніяк не з’являється личина зрадника…

Читайте також: Василь Шкляр: В Москві працює фабрика з виготовлення українських депутатів, політиків й "націоналістів"

Сам Василь Шкляр про свій роман зазначив наступне: «Трощею в тім краю, де відбулася ця драма, називають очерет. Саме в очеретах над річкою Стрипою червонопогонники оточили жменьку підпільників, не лишаючи їм жодного шансу. Але Бог не без милості, козак не без долі. Мій герой виходить із пастки, перемагаючи саму смерть. І тоді розумієш, що троща — це, крім усього, катастрофа, бійня, яка трощить людські долі й життя. Але якщо ти здатний гідно відповісти найжорстокішим викликам долі, то вийдеш переможцем навіть із пекла». 

Читайте також: 10 книжкових новинок українською: Шкляр, Кінг та В'ятрович

Все по темі

новини партнерів

18 грудня, 2018 вівторок

18 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати