live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Василь Шкляр презентує у Києві повстанський роман "Троща"

Нова книга Василя Шкляра "Троща"
Новий повстанський роман Василя Шкляра "Троща" вийшов друком наприкінці цього літа у видавництві "Клуб Сімейного Дозвілля"

Шанувальники творчості письменника буквально змітали з полиць книжку – на початку листопада вже додруковано третій додатковий наклад, а сукупний показник продажів склав 26 тисяч примірників.

Відвідавши з презентаціями майже пів країни Василь Шкляр нарешті презентує роман у Києві. Зустріч пройде 16 листопада о 19:00 у Будинку кіно, Червона зала (вул. Саксаганського, 6), модерує – Іван Леньо (Koзак System).

«Троща» — роман про УПА, про перемогу людини над обставинами і над собою. Сам автор каже, що книга написана для того, аби показати світові, що українці не змирилися з режимом, і продовжують боротьбу, як і раніше. Для головного героя, вояка УПА, війна вже минула, проте боротьба не забулася.

Читайте уривок з нового бандерівського роману Василя Шкляра "Троща"

Та раптом він бачить на цвинтарі недавню могилу свого бойового товариша, і спогади наринають на нього з новою силою. «Свої» і «чужі», дружба та розбрат, кохання і зрада, помилування й помста, свобода й неволя… Перед його очима знов розгортаються бої та тривають допити, постають обличчя різних людей, та ніяк не з’являється личина зрадника…

Читайте також: Василь Шкляр: В Москві працює фабрика з виготовлення українських депутатів, політиків й "націоналістів"

Сам Василь Шкляр про свій роман зазначив наступне: «Трощею в тім краю, де відбулася ця драма, називають очерет. Саме в очеретах над річкою Стрипою червонопогонники оточили жменьку підпільників, не лишаючи їм жодного шансу. Але Бог не без милості, козак не без долі. Мій герой виходить із пастки, перемагаючи саму смерть. І тоді розумієш, що троща — це, крім усього, катастрофа, бійня, яка трощить людські долі й життя. Але якщо ти здатний гідно відповісти найжорстокішим викликам долі, то вийдеш переможцем навіть із пекла». 

Читайте також: 10 книжкових новинок українською: Шкляр, Кінг та В'ятрович

Все по темі

новини партнерів

20 листопада, 2017 понеділок

19 листопада, 2017 неділя

20 листопада, 2017 понеділок

19 листопада, 2017 неділя

18 листопада, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати