Як Данія розтрощила Ірландію та вийшла на ЧС-2018

Збірна Данії розгромила у гостях Ірландію та вийшла до фінальної частини чемпіонату світу з футболу

Відбір ЧС-2018. Плей-офф. Повторний матч

Ірландія – Данія 1:5

Голи: Даффі, 6 – Крістінсен, 29, Еріксен, 32, 63, 74, Бендтнер, 90 ( з пенальті)

Перший матч – 0:0

Після першого стикового матчу, який завершився внічию 0:0, Ірландія вважалася фаворитом у повторній грі плей-офф проти Данії. Господарі поля у Дубліні відкрили рахунок на 6-й хвилині зусиллями Шейна Даффі, однак на перерву вони пішли поступаючись 1:2. У данців відзначилися Андреас Крістінсен та Крістіан Еріксен.

У другому таймі Еріксен забив ще двічі та оформив хет-трик, а крапку у матчі на останній хвилині поставив Ніклас Бендтнер, який реалізував пенальті.

Данія перемогла 5:1 та вийшла до фінальної частини чемпіонату світу.