live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Голос Америки", "Крим.Реаліі", та ще 7. В Росії хочуть присвоїти звання "іноземних агентів" деяким ЗМІ


фото: REUTERS
Міністерство юстиції Росії направило дев'яти ЗМІ повідомлення про те, що їм можуть надати статус іноземних агентів

Про це йдеться на сайті міністерства.

Мін'юст повідомив наступні ЗМІ: "Голос Америки", "Кавказ.Реаліі", "Крим.Реаліі", "Сібір.Реаліі", регіональний проект "IdeLРеаліі", телеканал "Дотепер", "Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода (РСЕ / РС) ", татаро-башкирська служба" Радіо Свобода "(Azatliq Radiosi) і проект  "Фактографія".

15 листопада Держдума прийняла в трьох читаннях законопроект про поправки в закон "Про ЗМІ". Документ має схвалити Рада Федерації, а потім президент, і тільки після цього він вступить в силу.

Згідно з нововведеннями, Мін'юст зможе оголошувати іноземними агентами ті ЗМІ, які перебувають за кордоном і фінансуються з зарубіжних джерел. Видання зобов'яжуть щоквартально звітувати про роботу, доходи та витрати. У таких ЗМІ необхідно маркувати матеріали позначкою про те, що автор - іноземний агент.

Читайте також: Російські боти допекли Facebook. Як мережа боротиметься з пропагандою

Законопроект з'явився як відповідь на те, що американський підрозділ телеканалу RT зареєстрували в США як іноземного агента. Спочатку в Раді Федерації просто пропонували зрівняти кількість американських ЗМІ в Росії з числом російських, які працюють у США, заборонивши зокрема "Голос Америки" та телеканал CNN.

Згодом там передумали, і повідомили, що американський телеканал CNN продовжить роботу на території Росії. Врешті в Держдумі вирішили не обмежуватись лише американськими ЗМІ, а спіймати "більше зайців" одразу, ввіши вище зазначений законопроект.

 

новини партнерів

19 жовтня, 2018 п'ятниця

19 жовтня, 2018 п'ятниця

18 жовтня, 2018 четвер

17 жовтня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати