live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Київщині сільський голова хотіла підкупити депутата за 50 тисяч грн і відкатами з кожного договору

На Київщині сільський голова намагалася за 50 тис. грн підкупити депутата за припинення ініціювання перевірок використання бюджетних коштів

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Прокуратура затримала сільського голову "на гарячому" 16 листопада.

Окрім цього, за припинення ініцювання депутатом перевірок використання бюджетних коштів, сільський голова навіть запропонувала йому хабар у розмірі 2% від суми кожного договору, а також надала йому копії графіків ремонтних робіт на об’єктах із зазначеними в них сумами коштів.

Встановлено, що між однією з сільських рад Бориспільського району та приватним підприємством укладено договір на ремонт покриття автостоянки. Втім, з’ясовано, що підприємство побудувало нову автостоянку без відповідних дозвільних документів.

З приводу незаконного будівництва автостоянки депутат цієї ж сільської ради неодноразово звертався із депутатськими зверненнями до відповідних контролюючих органів.

Після чого до депутата неодноразово звертались директор будівельного підприємства та сільський голова з проханням відкликати його звернення.

Сільський голова намагалась підкупити депутата за припинення перевірок щодо незаконного використання бюджетних коштів під час будівництва.

Зараз вирішується питання щодо повідомлення про підозру.

новини партнерів

20 жовтня, 2018 субота

20 жовтня, 2018 субота

19 жовтня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати