"Шахтар" сенсаційно програв "Олександрії" з рахунком 1:2

У Харкові завершився стартовий матч 16-го туру чемпіонату України з футболу, в якому донецький "Шахтар" сенсаційно поступився "Олександрії"

Матч завершився з рахунком 1:2, повідомляє УНІАН.

Команди активно розпочали матч і протягом першої півгодини гри забили всі три голи. Рахунок на 15-й хвилині гри відкрили гравці "Олександрії", коли гол забив Артем Полярус.

Після контратаки лівим флангом Бацула з флангу прострілив у штрафну, і Полярус майже з лінії воротарського майданчика буквально розстріляв ворота "гірників" - 0:1. Втім, практично миттєво, на 18-й хвилині, рахунок зрівняв точним ударом Бернард.

Після атаки лівим флангом м'яч у штрафному відскочив до Бернарда, який потужним ударом увігнав м'яч у ворота. А вирішальний момент гри відбувся на 27-й хвилині. Прийнявши м'яч в штрафній, Полярус трохи підробив його, і ударом з розвороту відправив у нижній кут воріт. В час, що залишився, "Шахтар" мав перевагу, багато атакував, але зрівняти рахунок так і не зміг.