live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Глава терористів "ЛНР" Плотницький заперечив "держпереворот" в окупованому Луганську


фото: REUTERS
В окупованому Луганську глава терористів "ЛНР" Ігор Плотницький заперечив слова глави "МВС" Ігоря Корнета, який звинуватив главу адміністрації Плотницького Ірину Тейцман у "держперевороті", а главу пропаганди Анастасію Шуркаєву - в роботі на Україну

Про це йдеться в заяві Плотницького на його офіційному сайті.

"Заява Корнета не має жодних підстав і юридичної сили. Ще від учора Корнет законно відсторонений від займаної посади: є рішення суду, клопотання від відповідного комітету Народної Ради. Більше того, призначено нового і. о. міністра внутрішніх справ ЛНР.
У даний час слідство ведеться, але по іншій справі з іншими фігурантами. Підстав для арешту Анастасії Шуркаєвої, Ірини Тейцман і Євгена Селіверстова немає і розпоряджень подібного роду призначений і. о. міністра внутрішніх справ ЛНР не давав", - заявив терорист.

Наявність у центрі Луганська озброєних "зелених чоловічків", які заявляють про дії за наказом "МВС ЛНР", Плотницький пояснив небажанням Корнета йти з посади.

  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що центр окупованого Луганська заблокували "зелені чоловічки", непідконтрольні головному терористу "ЛНР" Ігорю Плотницькому.
  • Глава "МВС ЛНР" Ігор Корнет звинуватив главу адміністрації Ігоря Плотницького Ірину Тейцман у "інсценуванні перевороту", а директора телерадіокомпанії окупантів Анастасію Шуркаєву - в роботі на українські спецслужби, а також заперечив своє звільнення.

новини партнерів

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати