live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Глава терористів "ЛНР" Плотницький заперечив "держпереворот" в окупованому Луганську


фото: REUTERS
В окупованому Луганську глава терористів "ЛНР" Ігор Плотницький заперечив слова глави "МВС" Ігоря Корнета, який звинуватив главу адміністрації Плотницького Ірину Тейцман у "держперевороті", а главу пропаганди Анастасію Шуркаєву - в роботі на Україну

Про це йдеться в заяві Плотницького на його офіційному сайті.

"Заява Корнета не має жодних підстав і юридичної сили. Ще від учора Корнет законно відсторонений від займаної посади: є рішення суду, клопотання від відповідного комітету Народної Ради. Більше того, призначено нового і. о. міністра внутрішніх справ ЛНР.
У даний час слідство ведеться, але по іншій справі з іншими фігурантами. Підстав для арешту Анастасії Шуркаєвої, Ірини Тейцман і Євгена Селіверстова немає і розпоряджень подібного роду призначений і. о. міністра внутрішніх справ ЛНР не давав", - заявив терорист.

Наявність у центрі Луганська озброєних "зелених чоловічків", які заявляють про дії за наказом "МВС ЛНР", Плотницький пояснив небажанням Корнета йти з посади.

  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що центр окупованого Луганська заблокували "зелені чоловічки", непідконтрольні головному терористу "ЛНР" Ігорю Плотницькому.
  • Глава "МВС ЛНР" Ігор Корнет звинуватив главу адміністрації Ігоря Плотницького Ірину Тейцман у "інсценуванні перевороту", а директора телерадіокомпанії окупантів Анастасію Шуркаєву - в роботі на українські спецслужби, а також заперечив своє звільнення.

новини партнерів

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

19 жовтня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати