Луганська "Зоря" поступилася шведському "Естерсунду" у 5 турі групового раунду Ліги Європи

Ліга Європи. Група J. 5 тур

"Естерсунд" (Швеція) – "Зоря" (Україна) 2:0

Голи: Гречішкін, 40 (автогол), Годдос, 77

"Естерсунд" вийшов вперед на 40-й хвилині. Футболісти "Зорі" дозволили Кертісу Едвардсу безперешкодно прострілити з лівого флангу, після чого Дмитро Гречишкін зрізав м’яч у власні ворота.

Другий гол на 77-й хвилині забив Саман Годдос, який набрав швидкість на підступах до карного майданчика та, обігравши кількох луганчан, точно пробив по воротах.

"Естерсунд" виграв 2:0, набрав 10 очок та достроково вийшов до 1/16 фіналу Ліги Європи. "Зоря" з 6 очками опустилася на третю позицію.

На друге місце вийшов іспанський "Атлетик", який вдома виграв у німецької "Герти" – 3:2 – та набрав 8 пунктів, залишивши берлінців з 4 очками.

У заключному турі 7 грудня "Зоря" прийматиме "Атлетик". Для того, щоб вийти до плей-офф луганчанам у цій грі потрібно перемагати.