live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Британії розробили новий метод лікування шизофренії

Лікарі з Великої Британії встановили, що у лікуванні шизофренії може бути успішною терапія, яка знайомить хворих із комп'ютерним аватаром, що представляє їхні "внутрішні голоси"

У цьому дослідженні беруть участь 150 пацієнтів у Британії, які приблизно 20 років страждали на шизофренію і які понад 1 рік переживали постійні слухові галюцинації, передає "Голос Америки".

З них 75 отримували аватарну терапію, а 75 відвідували звичайні консультації. Усі вони продовжували вживати свої звичайні антипсихотичні препарати протягом всього періоду лікування.

Аватарну терапію надавали в 50-хвилинних сеансах, що приймалися один раз на тиждень протягом 6 тижнів. Перш ніж почати лікування, пацієнти працювали з терапевтом, щоб створити комп'ютеризовану симуляцію або аватар голосу, який вони найбільше хотіли приглушити, у тому числі те, що казав голос, як це звучало та який він може мати вигляд.

Учені, які проводили дослідження та порівнювали аватарну терапію з консультуванням, виявили, що через 12 тижнів аватари були більш ефективними для зменшення слухових галюцинацій.

Якщо подальші випробування виявляться успішними, експерти відзначають, що аватарна терапія може "радикально змінити" підходи в лікуванні для мільйонів людей у всьому світі, які страждають від шизофренії.

  • Шизофренія – це психіатричний розлад, від якого страждає майже кожна 100 людина у світі. Його найпоширенішими симптомами є марення та слухові галюцинації.
  • Ці голоси, як правило, ображають, мучать та погрожують, викликаючи великі страждання та тривогу у пацієнтів.
  • Лікування медикаментами може зменшити симптоми у більшості пацієнтів, але приблизно кожна 4 людина продовжує страждати від галюцинацій.

новини партнерів

20 листопада, 2018 вівторок

20 листопада, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати