live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Британії розробили новий метод лікування шизофренії

Лікарі з Великої Британії встановили, що у лікуванні шизофренії може бути успішною терапія, яка знайомить хворих із комп'ютерним аватаром, що представляє їхні "внутрішні голоси"

У цьому дослідженні беруть участь 150 пацієнтів у Британії, які приблизно 20 років страждали на шизофренію і які понад 1 рік переживали постійні слухові галюцинації, передає "Голос Америки".

З них 75 отримували аватарну терапію, а 75 відвідували звичайні консультації. Усі вони продовжували вживати свої звичайні антипсихотичні препарати протягом всього періоду лікування.

Аватарну терапію надавали в 50-хвилинних сеансах, що приймалися один раз на тиждень протягом 6 тижнів. Перш ніж почати лікування, пацієнти працювали з терапевтом, щоб створити комп'ютеризовану симуляцію або аватар голосу, який вони найбільше хотіли приглушити, у тому числі те, що казав голос, як це звучало та який він може мати вигляд.

Учені, які проводили дослідження та порівнювали аватарну терапію з консультуванням, виявили, що через 12 тижнів аватари були більш ефективними для зменшення слухових галюцинацій.

Якщо подальші випробування виявляться успішними, експерти відзначають, що аватарна терапія може "радикально змінити" підходи в лікуванні для мільйонів людей у всьому світі, які страждають від шизофренії.

  • Шизофренія – це психіатричний розлад, від якого страждає майже кожна 100 людина у світі. Його найпоширенішими симптомами є марення та слухові галюцинації.
  • Ці голоси, як правило, ображають, мучать та погрожують, викликаючи великі страждання та тривогу у пацієнтів.
  • Лікування медикаментами може зменшити симптоми у більшості пацієнтів, але приблизно кожна 4 людина продовжує страждати від галюцинацій.

новини партнерів

27 травня, 2018 неділя

26 травня, 2018 субота

27 травня, 2018 неділя

26 травня, 2018 субота

25 травня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати