live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Російський актор, що воює за Україну, знімається у новому фільмі зі "смачним" сюжетом

Російський актор українського походження Анатолій Пашинін, який зараз воює проти росіян та їхніх найманців, залишив фронт

Він працює над художньою стрічкою "Посттравматична рапсодія" за твором Дмитра Корчинського, розповідає актор на Facebook.

Через це він на якийсь час залишив позиції 8-го батальйону УДА.

"Як завжди, поки мене не буде, хлопці там здійснять купу подвигів, їм дадуть ордени. А я знову залишуся без нього", - пожартував Пашинін.

Читайте також: Чому всі говорять про серіал "Свати" і його заборону в Україні

Головний герой стрічки "Посттравматична рапсодія" - воїн-доброволець. Під час контузіїї на полі бою потрапляє у драматичні події часів від Київської Русі до сьогодення. 

"Буде шедевр, Матеріал - смачний, й головне - правдивий. Думки, які давно намагався сам сформулювати, та не міг, зустрів там", - пояснив актор.

  • Після окупації Криму, в березні 2014 року Пашинін повернувся до України й записав відеозвернення до росіян, у якому спробував пояснити, що відбулося в Києві, та переконати їх у необхідності боротися за власну свободу.
  • З того часу актор мешкав зі своїми батьками у Запоріжжі.
  • 25 серпня 2017 року стало відомо, що Пашинін пішов служити добровольцем в "Українську добровольчу армію", яку очолює Дмитро Ярош. 
  • Перед цим у бойових діях проти російсько-тирористичних військ приймав участь його брат.
  • УДА створена Ярошем після того як він відмежувався від "Правого сектору".

новини партнерів

20 листопада, 2018 вівторок

20 листопада, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати