live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія збирається позбавити онлайн-ігри анонімності, - росЗМІ

Російська влада пропонує ввести обов'язкому ідентифікацію користувачів онлайн-ігор і соціальних мереж за допомогою телефонів

Про це повідомляє російське видання "РБК" з посиланням на отримані документи. 

Таким чином російський Радбез доручив Міністерству зв'язку спільно з ФСБ до 1 червня 2018 року розробити додаткові заходи регулювання діяльності користувачів у мережі. Це стосується всіх інтернет-ресурсів, які дають користувачам можливість обмінюватися повідомленнями.

Зокрема, онлайн-ігри і соціальні мережі збираються зобов'язати до ідентифікації користувачів за номером мобільного телефону і передачі цих даних до правоохоронців, якщо на це буде запит.

Відповідно до цих вимог, мессенджери повинні будуть надавати на вимогу ФСБ ключі шифрування від листування користувачів та ідентифікувати їх.

"Власники месенджерів укладатимуть договори з стільниковими операторами і запитувати в користувачів номера мобільних телефонів, щоб в подальшому ідентифікувати їх через базу даних оператора", - пояснили у виданні. 

Наразі деталі щодо організації цього процесу залишаються невідомими, адже мають бути роз'яснені в підзаконних актах.

  • Раніше повідомлялося, що ФСБ намагається взяти під контроль Telegram, заявляючи, що ним користувався виконавець теракту в Петербурзі.
  • Засновник соцмережі ВКонтакте Павло Дуров, який після продажу її акцій створив багатоплатформовий месенджер Telegram, назвав "парадоксальним" той факт, що на порядку денному в РФ не стоїть блокування контрольованих США месенджерів WhatsApp або Facebook Messenger, при цьому активно обговорюється блокування "нейтрального по відношенню до Росії Telegram ".
  • Раніше ФСБ відправила представникам Telegram запит з вимогою розшифрувати повідомлення користувачів відповідно до "закону Ярової".
  • В Росії обов'язок надавати ФСБ інформацію для розшифровку повідомлень ввели влітку 2016 роки після прийняття пакета "антитерористичних" законів, запропонованих депутатом Іриною Яровою. Ці закони зобов'язують зберігати листування користувачів.

новини партнерів

22 жовтня, 2018 понеділок

22 жовтня, 2018 понеділок

21 жовтня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати