live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Росава" оновила технологію виробництва зимових шин. Новини компанії

Компанія "Росава" оновила технологію виробництва зимових шин, збалансувала гуму за вмістом діоксиду кремнію та полімерного складу

Про це йдеться у сюжеты Еспресо.TV

Компанія "РОСАВА" оновила технологію виробництва зимових шин. Для більш контрольованої поведінки та кращої керованості на засніжених дорогах в рецептуру гумових сумішей протектора шин ViaMaggiore та Snowgard внесена низка змін. Гуму збалансували за вмістом діоксиду кремнію та полімерного складу. А головне - у виробництві зараз використовують значно ефективніший пластифікатор - Плаксен - французької компанії Тотал.

"Даний пластифікатор служить каталізатором взаємодії між силікою і натуральним каучуком. Так само він сприяє рівномірному розподілу інгредієнтів гумової суміші. Завдяки такому комплексному рішенню і тому, що пластифікатор призначений саме для зимових шин, збільшена еластичність протектора в мінусовому діапазоні температур. Також це дозволило поліпшити зчеплення зі снігом зимовою дорогою завдяки м'якості блоків протектора. Адже ламелі зберігають свою активність за будь-яких змін температур", - наголосила керівник центральної заводської лабораторії ПРАТ "РОСАВА" Олена Калініна. 

Крім того, особливу увагу приділили шинам 16-го дюйму. Їх виготовлення у  червні цього року перевели  на нове технологічне обладнання.

Це автоматичні шиноскладальні комплекси PLT Harburg Freudenberger і наша гордість - новий, який був встановлений в 2017 році, комплекс VMI EХХIUM Голландської фірми. Дані шини вулканізуються на форматорах
вулканізаторах 52 дюйма, це також німецька фірма Harburg Freudenberger, форматори були встановлені в 2017 році. Шини з посадковим діаметром 16 дюймів проходять обов'язковий 100-відсотковий контроль на лінії інспекції якості Hofmann. Якість шин з посадковим діаметром 16 дюймів значно покращено і це підтверджує перевірка на лінії інспекції якост, -зауважила Калініна. 

Це ще один новітній комплекс — лінію з контролю якості також встановили влітку цього року. Виробничі потужності обладнання розраховані на перевірку 60-ти тисяч шин  на місяць. Лінія універсальна. На ній можна проводити випробування шин від 13 до 22 дюймів. Сьогодні тут проходять випробування шини с діаметром 16 та 17 дюймів.

"Сучасне програмне забезпечення, високоточні датчики дозволяють встановити точніші показники за такими параметрами, як статичний і динамічний дисбаланс, силова неоднорідність, радіальне і бічне биття, що дає можливість надавати споживачеві більш якісний продукт", - підсумував начальник конструкторсько-технологічного відділу ПРАТ "РОСАВА" В'ячеслав Сахно.

Для розширення технологічних та виробничих можливостей, в планах підприємства є поставка аналогічних ліній.

Все по темі

новини партнерів

19 жовтня, 2018 п'ятниця

19 жовтня, 2018 п'ятниця

18 жовтня, 2018 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати