live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

За 5 років всі облцентри України хочуть з'єднати якісними дорогами. В "Укравтодорі" розповіли, як це буде


фото: hromadske.ua
В "Укравтодорі" за 5 років планують з'єднати якісними дорогами всі обласні центри

Про це в інтерв'ю "Громадському" повідомив в. о. голови "Укравтодору" Славомір Новак.

Він розповів про при підходи до ремонту доріг в Україні.

"Ми запровадили так званий "маршрутний принцип" - право на першочерговий ремонт мають лише магістралі й головні дороги, щоб протягом найближчих 5 років з’єднати всі обласні центри між собою. Бо нині ситуація надто складна. Це перший підхід. Другий підхід - концепція 2018-2022, тобто чіткий план того, що ми будуватимемо", - наголосив Новак.

Третій підхід - це основні транспортні коридори. За словами Новака, одним з головних і кардинально важливих коридорів є М-12: Львів - Умань - Одеса - Миколаїв - Херсон. 

"Йдеться про з’єднання портів Одеси й Миколаєва, які є воротами до економіки України, з портами Балтійського і Північного морів. В ЄС існує принцип, що головні транспортні коридори розміщені між портами. Це називається мережею TENT, Trans European Network Transport. Україна відділена від цих коридорів", - зазначив він.

Новак каже, що його політичним пріоритетом є приєднання України до мережі європейських доріг. І одним з базових коридорів для цього є коридор Go Highway: Краковець - Львів - Умань - Одеса - Миколаїв - Херсон.

"Цьогоріч ми вже розпочали ремонт цієї дороги. Повністю відремонтували відрізок Львів — Тернопіль. Наступного року вже маємо 4 млрд грн лише на цей коридор. У цьому теж полягає новий підхід: визначені гроші з бюджету спрямовуємо на визначені дороги. Щоб не розпилювати їх по цілій Україні, а сфокусуватися на конкретних шляхах. Таким чином протягом наступних двох років я б хотів повністю відремонтувати трасу Львів - Одеса, щоб порти Чорного моря нарешті ожили і відкрилися для Європи". - наголосив він.

новини партнерів

22 жовтня, 2018 понеділок

22 жовтня, 2018 понеділок

21 жовтня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати