live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Полтавщині викрили оборудки з зерном, збитки склали понад 200 млн

Співробітники податкової міліції в Полтавській області викрили злочинну групу, яка займалася проведенням незаконних операцій із неврахованою сільгосппродукцією

Про це повідомили в прес-службі ДФС.

Члени групи ухилилися від сплати понад 200 млн грн податків.

Для прикриття незаконної діяльності члени злочинної групи придбали і зареєстрували низку компаній-нерезидентів і багато підконтрольних компаній у різних регіонах України, реквізити яких використовували для оформлення незаконних операцій.

А для незаконного експорту фігуранти закуповували невраховану сільгосппродукцію у виробників за готівковий розрахунок, без відображення в бухгалтерському та податковому обліку як продавців, так і покупців. У подальшому зазначену продукцію як власність фіктивних компаній від їх імені експортували на адресу підконтрольних підприємств-нерезидентів.

Також незаконно придбану продукцію реалізовували за готівку підприємствам реального сектора економіки на внутрішньому ринку України без відображення в податковому та бухгалтерському обліку.

На підставі постанов суду в 4 областях проведено 34 обшуки, за результатами яких виявлено майже 27 тис. тонн незаконно придбаних зернових вартістю майже 170 млн грн, документацію, банківські картки, мобільні телефони, флешки і понад 170 тис. грн готівкою.

На частину зерна накладено арешт, а ще частину передано на відповідальне зберігання. Також арешт накладено на розрахункові рахунки підприємств-фігурантів, на яких майже 1,7 млн грн.

 

новини партнерів

21 жовтня, 2018 неділя

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати