live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Полтавщині викрили оборудки з зерном, збитки склали понад 200 млн

Співробітники податкової міліції в Полтавській області викрили злочинну групу, яка займалася проведенням незаконних операцій із неврахованою сільгосппродукцією

Про це повідомили в прес-службі ДФС.

Члени групи ухилилися від сплати понад 200 млн грн податків.

Для прикриття незаконної діяльності члени злочинної групи придбали і зареєстрували низку компаній-нерезидентів і багато підконтрольних компаній у різних регіонах України, реквізити яких використовували для оформлення незаконних операцій.

А для незаконного експорту фігуранти закуповували невраховану сільгосппродукцію у виробників за готівковий розрахунок, без відображення в бухгалтерському та податковому обліку як продавців, так і покупців. У подальшому зазначену продукцію як власність фіктивних компаній від їх імені експортували на адресу підконтрольних підприємств-нерезидентів.

Також незаконно придбану продукцію реалізовували за готівку підприємствам реального сектора економіки на внутрішньому ринку України без відображення в податковому та бухгалтерському обліку.

На підставі постанов суду в 4 областях проведено 34 обшуки, за результатами яких виявлено майже 27 тис. тонн незаконно придбаних зернових вартістю майже 170 млн грн, документацію, банківські картки, мобільні телефони, флешки і понад 170 тис. грн готівкою.

На частину зерна накладено арешт, а ще частину передано на відповідальне зберігання. Також арешт накладено на розрахункові рахунки підприємств-фігурантів, на яких майже 1,7 млн грн.

 

новини партнерів

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

16 серпня, 2018 четвер

15 серпня, 2018 середа

14 серпня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати