live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд дозволив Трампу заблокувати в'їзд до США громадянам 8-х країн

Верховний суд США 4 грудня дозволив адміністрації президента Дональда Трампа в повній мірі застосовувати заборону на в'їзд до Сполучених Штатів жителям восьми переважно мусульманських країн

Про це повідомляє CNN.

Оприлюднена у вересні третя версія заборони на в'їзд надає різні рівні обмежень для іноземців з восьми країн: Чаду, Ірану, Лівії, Північної Кореї, Сирії, Венесуели, Сомалі та Ємену. Нижчі суди у двох окремих оспорюваннях частково блокували заборону.

Видання зазначає, що цей указ є значною тимчасовою перемогою адміністрації Трампа, яка протягом усього року боролася, щоб запровадити заборону на в'їзд громадян кількох мусульманських країн.

"Конституція та закони Конгресу надають президенту широкі повноваження щодо запобігання в'їзду іноземців з-за кордону в цю країну, коли на його думку це стосується національних інтересів", - заявив генерал-майор Ноель Франциско в судових постановах.

Франциско стверджує, що заборона необхідна "для захисту національної безпеки", а у Білому домі заявили, що не здивовані рішенням суду.

Нагадаємо, у вересні президент США Дональд Трамп підписав новий антиміграційний указ, що обмежує в’їзд до Сполучених Штатів громадянам восьми країн.

Для громадян семи країн "заморожується" в’їзд з імміграційними та неімміграційними візами на невизначений термін, а щодо Венесуели заборона поширюється лише на чиновників.

  • Перший антимігрантський указ Дональда Трампа з'явився наприкінці січня і вже за тиждень був заблокований за рахунок позовів штатів Вашингтон і Міннесота. 
  • У березні Трамп підписав нову редакцію указу, яка забороняла видавати візи жителям Сомалі, Ірану, Сирії, Судану, Лівії та Ємену. Постанова також впровадили тимчасову заборону на прийом всіх біженців.
  • Окружний суд штату Меріленд заблокував і цей указ. На думку суддів, рішення президента суперечило Конституції. 
  • 22 червні адміністрація Трампа вже зверталася до Верховного суду з цього приводу. Верховний суд у цій суперечці підтримав точку зору президента.

новини партнерів

21 жовтня, 2018 неділя

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати