live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У "Паспортному сервісі" розповіли, як оформити довідку про судимість та зробити апостиль. Новини компанії

Якщо ви вирішили поїхати за кордон на відпочинок або на спортивні змагання або для навчання чи працевлаштування, то окрім біометричного закордонного паспорта вам необхідно мати й інші документи, без яких подорож неможлива

Ще один важливий документ – довідка про відсутність судимості. Консульські установи та візові центри багатьох країн внесли її до переліку обов’язкових документів для отримання візи або посвідки на проживання.

"Довідка про наявність або відсутність судимості потрібна для оформлення документів візи, оформлення на роботу ,надання в установи іноземних держав, в органи соціального забезпечення", - сказала інспектор з основної діяльності центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» Катерина Шевченко.

Довідка потрібна і в тих випадках, коли громадянин вирішив оформити дозвіл на носіння зброї та придбати, приміром, мисливську рушницю. Цей документ вимагатимуть соціальні служби у разі усиновлення дитини або оформлення опіки над людиною. Часто-густо довідку попросять під час спілкування із кредитними та банківськими установами. Її роблять на гербовому бланку, скріплюють печаткою та захищають від фальсифікації особливими ступенями захисту. Довідка має особливі водяні знаки та голограму.

Громадяни інших країн також можуть скористатися послугами «Паспортного сервісу» для оформлення довідки про відсутність судимості. Документ можна оформити незалежно від фактичного місця реєстрації людини.

Довідку про наявність або відсутність судимості можна замовити за 3 робочих дні, вартість буде 150 грн. за 7 робочих днів, вартість буде 120 грн. і за 80 грн це буде за 14 робочих днів.

Українці також мають за мету вчитися у престижних закордонних вишах, здобувати досвід роботи у міжнародних корпораціях та іноземних підприємствах. Аби зробити перший крок до своєї мрії - їм слід документи, оформлені в Україні, адаптувати для використання за кордоном. Тобто здійснити їх апостилювання. Невизнання офіційних документів, виданих в Україні, може стати нездоланною перешкодою у працевлаштуванні або навчанні за кодоном.

"Апостиль – це спеціальний штамп, який ставиться на офіційних документах. Він скасовує вимогу легалізації офіційних документів в іншій державі. Тобто проставляючи апостиль, на офіційний документ, цей документ буде дійсний в інших державах", — сказала інспектор з основної діяльності центру обслуговування громадян «Паспортний Сервіс» Марія Палій.

Повноваження на проставляння апостилю надано окремим установам:

Районні відділи державної реєстрації актів цивільного стану. Їх термін виготовлення - від 10 до 30 робочих днів.

Міністерство закордонних справ України. Термін виготовлення від 3 до 8 робочих днів

Міністерство освіти та науки України до 12 робочих днів без запиту і до 24 робочих днів із запитом.

Таку процедуру можна замовити у “Паспортному сервісі”. Громадяни можуть скористатися послугами проставляння апостилю на найрізноманітніші документи.

Апостиль проставляється на більше ніж 50 мов. Документами для апостилювання можуть бути : довідки про несудимість, медичні довідки, довідки про реєстрацію місця проживання, свідоцтво про народження, про шлюб, про зміну прізвища, свідоцтво про смерть, нотаріальні заяви, довіреність, дипломи, додатки до дипломів, а також дипломи кандидата наук

"Подвійний апостиль , називається апостиль, який на документ, його переклад , офіційно – нотаріально завірений . а також опостилюється цей переклад. І переклад також діє на території держав Ганської конвенції", - сказала Палій.

Для забезпечення якісного, оперативного перекладу та нотаріального засвідчення документів Центр обслуговування громадян уклав угоди про співпрацю з провідними бюро перекладів.

У Паспортному сервісі працюють фахівці, обізнані у тонкощах процедури, тому відвідувачі можуть забути про необхідність самим розбиратися в цих правилах.  

 

новини партнерів

23 жовтня, 2018 вівторок

23 жовтня, 2018 вівторок

22 жовтня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати