live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Instagram заборонив знімки із дикими тваринами

Фотосервіс Instagram хоче зупинити завантаження фотографій та селфі з дикими тваринами, які перебувають у неволі, тому встановив заборону на знімки з ними

Про це пише National Geographic.

Рішення заборонити селфі із дикими тваринами фотосервіс прийняв після досліджень National Geographic и World Animal Protection. Вони виявили, що тварин незаконно ловили і запроторювали у клітки, щоб показувати їх туристам.

Тому тепер щоразу, коли користувач публікуватиме такого типу фото або шукатиме їх за хештегами #koalaselfie, #lionselfie, #koalahugs чи, наприклад, #tigerpet, Instagram надсилатиме сповіщення із текстом: "Жорстоке поводження з тваринами, а також продаж вимираючих видів або їхніх органів, заборонені в Instagram. Ви шукаєте хештег, який може бути пов'язаний із дописами, що заохочують нанесення шкоди тваринам або довкіллю".

null

Представники Instagram кажуть, що дуже тісно співпрацюють з організаціями, які займаються захистом тварин і проблемами довкілля.

"Ми піклуємося про те, що нас оточує, у тому числі, про тварин і дику природу. Я думаю, що зараз важливо, щоб суспільство стало більш обізнаним. Ми намагаємося зробити свій внесок, щоб навчити людей поважати тварин", - сказав прес-секретар Instagram Емілі Каін.

null

null

null

Хочеш ще вражень? Підписуйся

новини партнерів

21 вересня, 2020 понеділок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати