live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Від хаосу до системи. Як за 2 дні навести порядок у своєму бізнесі. PR

Рано чи пізно кожен власник бізнесу стикається з проблемами у своїй справі - падають продажі, поглиблюються проблеми з персоналом, виникають плутанини в організаційній структурі, розвиваються конфлікти між підрозділами, збільшуються касові розриви тощо

Це не лише руйнує життя власника бізнесу, а і не дає розвиватися всій компанії.

Незважаючи на передноворічну метушню і дедлайни, розібратися з цими питаннями і дати якісний імпульс розвитку своєї справи на минулих вихідних вирішили більш ніж 200 власників бізнесу і топ-менеджерів компаній.

2-3 грудня в Києві пройшов дводенний практикум "Систематизація бізнесу" в рамках навчання Школи системного бізнесу "Бізнес-Конструктор".

Практикум створений з метою швидко й ефективно переводити компанії з режиму "хаос" в режим "злагоджена система".

Це найкраще, що є в нашій країні в плані освіти для малого і середнього бізнесу! Андре Тан, дизайнер, модельєр, власник компанії a.Tan

Бізнес систематизується двічі: перший раз в голові власника, другий -- на практиці» -- саме цього принципу тримається Кирило Куницький, засновник Школи системного бізнесу "Бізнес-Конструктор", допомагаючи власникам бізнесу розвивати прибуткову і ефективну справу.

Насамперед управлінець сам повинен розуміти, що потрібно робити, аби його бізнес був системним і ефективним.

Завдяки інструментам, отриманим на практикумі «Систематизація бізнесу», мій бізнес виріс у 3 рази! Владимир Иванов, засновник компанії «КиївНовБуд»

Систематизація бізнесу - це приведення в гармонію відносин між власником бізнесу і всієї іншої компанією таким чином, щоб бізнес ріс і процвітав. Коли ми говоримо про систематизацію, ми говоримо про проведення бізнесу через певний набір фільтрів. Як результат -- покращуємо його функціональні складові.

Кожен бізнес складається з одних і тих же кубиків. І на практикумі учасники змогли розібратися, як їх правильно складати.

Коли ти чуєш чітку відповідь на своє питання - ти починаєш діяти! Це дійсно варто вашого часу. Дінара Сатжан, тележурналіст, телеведуча, підприємець

Ефективним бізнес стає тоді, коли він стає системним. На практикумі Кирило Куницький з учасниками розібрав основні проблеми та методи їх вирішення, які власник вже зараз методично може впроваджувати в своїй роботі і в роботі всієї компанії.

Як результат, учасники отримали:

  1. Чіткий план, як навести порядок у своєму бізнесі.
  2. Набір перевірених інструментів, якими повинен володіти кожен власник бізнесу.
  3. Багато цінних інсайтів і заряд мотивації на реалізацію змін в компанії.
  4. Корисні знайомства серед власників бізнесу.

Така можливість є і у вас.

Слідкуйте за нашим календарем подій http://www.constructor.biz.ua/education/  і новинами https://www.facebook.com/business.constructor, приєднуйтеся до навчання і в підсумку ви отримаєте стабільний і систематизований бізнес, про який завжди мріяли.

Все по темі

новини партнерів

14 грудня, 2017 четвер

13 грудня, 2017 середа

14 грудня, 2017 четвер

13 грудня, 2017 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати