live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росіяни просять суд ЄС скасувати санкції через турбіни Siemens у Криму

Російська компанія "Технопромекспорт" подала позов у суд Європейського Союзу з вимогою скасувати санкції, що були накладені на компанію у зв'язку з поставками турбін Siemens в окупований Крим

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на офіційний журнал Ради ЄС.

У своєму зверненні позивачі заявляють про те, що факт порушення контракту з компанією Siemens "Технопромекспортом" ще не встановлений у судовому порядку, оскільки Арбітражний суд Москви ще не виніс свій вердикт, а слухання тривають.

Крім того, позивачі вважають, що відомості, на підставі яких компанію звинуватили у постачанні турбін у Крим, отримані з анонімних джерел і повідомлень ЗМІ.

Також, на думку позивачів, згідно з міжнародним законодавством, від Росії потрібно забезпечення "безпечних і безперервних" поставок енергії на півострів, тому у скандальній справі присутня і гуманітарна складова, що не було прийнято до уваги при прийнятті рішення Євросоюзом про розширення санкцій.

  • Зазначимо, що цього року виявили схему, за якою росіяни розміщували турбіни на окупованому півострові. У 2015 році компанія Siemens продала 4 турбіни "Технопромекспорту". У контракті було прописане кінцеве місце перебування турбін - Таманський півострів (Краснодарський край). Далі турбіни перепродавали до Криму, ніби після "модернізації", що змінювала би походження турбін з європейських на російські. Які саме частини турбіни було видозмінено, владні установи Росії не розказали.
  • Siemens вже намагався арештувати власні турбіни, але Арбітражний суд Моксви декілька разів відхиляв вимоги компанії. Російська сторона стверджує, що вони були придбані на вторинному ринку.
  • "Технопромекспорт" подав зустрічний позов на Siemens, де висуває претензії щодо загрозу суверенітету Росії.
Все по темі

новини партнерів

23 вересня, 2018 неділя

23 вересня, 2018 неділя

22 вересня, 2018 субота

21 вересня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати