//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Клієнтам збанкрутілого банку "Хрещатик" поновили виплати

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 12 грудня 2017 року до 25 січня 2018 року продовжить виплати коштів вкладникам ПАТ "КБ "Хрещатик"

Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Зазначається, що для отримання відшкодування вкладники ПАТ "КБ "Хрещатик" можуть звертатись із паспортом і документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) до відділень банку-агента Фонду ПАТ "Альфа-банк".

Виплати вкладникам здійснюють у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тис. грн.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорта і документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

  • 5 квітня 2016 року до київського банку "Хрещатик" увійшла тимчасова адміністрація. В банку обслуговувалися столичні комунальні підприємства, багато з яких в кінці березня перейшли до інших банків.
  • Разом з тим, напередодні банкрутства банк не входив до так званого чорного списку НБУ, в якому перебувають установи з максимальними шансами на виведення з ринку.
  • У квітні 2017-го Київський апеляційний адміністративний суд визнав незаконним рішення НБУ про віднесення банку "Хрещатик" до категорії неплатоспроможних.
  • Національне антикорупційне бюро підозрює посадовців Нацбанку в розтраті 12 млрд грн рефінансування. У цій схемі нібито було задіяно і банк "Хрещатик".

новини партнерів

‡агрузка...

18 серпня, 2019 неділя

18 серпня, 2019 неділя

17 серпня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати