live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Росії заявили, що не повернуться в ПАРЄ у 2018 році

Російська делегація в 2018 році не повернеться в Парламентську асамблею Європи

Про це заявив російський сенатор Олексій Пушков, передають російські ЗМІ.

Він пояснює це тим, що не бачить перспективи повернення представників Росії в ПАРЄ в січні, а саме тоді затверджуються повноваження національних делегацій на наступний рік.

Зазначається, що раніше Рада Держдуми Росії підтримала рішення направити віце-спікера Держдуми Петра Толстого і голови комітету Думи з міжнародних справ Леоніда Слуцького на консультації в Париж на запрошення президентського комітету ПАРЄ. Засідання відбудеться 14 грудня.

За словами Пушкова, в разі приїзду російської делегації будь-який депутат може зажадати голосування за повноваженнями Росії, після цього комісія з моніторингу буде готувати доповідь, потім це питання винесуть на загальне засідання.

"Можна передбачити, що на загальному засіданні агресивна, але дуже активна меншість нав'яже знову свою позицію пасивної більшості. Це буде Україна, Прибалтика, Швеція, Польща, це будуть ще кілька країн Західної Європи, які пред'являть цілий сонм аргументів, чому не можна повертати Росію без санкцій ", - припустив він.

За його словами, ймовірність такого результату зараз становить 99%. Він наголошує на необхідності змінити регламент ПАРЄ, який би не дозволив можливість застосування санкцій до національних делегацій.

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати