live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія тепер може розміщувати в Білорусі військові склади

Росія може розміщувати в Білорусі склади з військовою технікою та зброєю згідно з угодою, яка набула чинності в листопаді

Про це повідомляють "Белорусские новости".

В угоді йдеться про те, що додаткове забезпечення озброєнням і військовою технікою білоруської армії, що є частиною спільного з Росією угруповання, здійснюється російським Міноборони за рахунок власних запасів. Такі заходи передбачені в період наростання загрози Білорусі та у воєнний час.

У період безпосередньої загрози агресії росіяни можуть відправляти до білоруських  військових баз також зброю та техніку, призначені для російської частини угруповання військ.

Читайте також. Росіяни створили в Білорусі нову країну, щоб звільнити її від сепаратистів. Лукава історія Вейшнорії

На думку аналітиків, ці два положення є ключовими в угоді. З контексту випливає, що додаткове забезпечення білоруської армії здійснюється в разі доведення  кількості її особового складу до чисельності воєнного часу. У такому випадку втратять сенс положення Договору про обмеження звичайних озброєнь в Європі, якого вже не дотримується Росія.

При цьому місця складування на білоруській території військової техніки та озброєння, призначених для російських військ, не набудуть статус російських військових баз і будуть підпорядковані Білорусі. Максимальний термін перебування російських військових на білоруській території - два місяці. Потім вони мають повернутися до Росії, але на їх місце можуть приїхати інші росіяни.

новини партнерів

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати