live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Конгресі США підготували закон, який допоможе Україні з кібербезпекою

Комітет у закордонних справах Палати представників Конгресу США розглянув та рекомендував до схвалення проект "Закону 2017 року про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки"

Про це повідомляє посольство Україна у США.

Законопроект визначає, що політикою США є надання допомоги урядові України в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки, зокрема, на таких напрямах, як: встановлення найбільш сучасних безпекових оновлень на комп’ютерах органів влади, у тому числі систем програмного захисту, спрямованого на захист об’єктів критичної інфраструктури; зменшення залежності України від російських технологій; а також розбудові нашою країною власних спроможностей у сфері кібербезпеки.

У документі підтверджується відданість Сполучених Штатів Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО.

Реалізація даної законодавчої ініціативи стане важливим внеском у боротьбу України з гібридною війною РФ. Співавторами документа виступили конгресмен-демократ Бойл та конгресмен-республіканець Фітцпатрик.

Читайте також: $350 млн для України. Як США витрачатиме бюджет, щоб боротися з Росією

новини партнерів

21 жовтня, 2018 неділя

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати