//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Дуди заявили про "зниження напруги" у відносинах з Україною

Візит президента Польщі до Києва дещо заспокоїв напруженість у двосторонніх польсько-українських відносинах і розблокував канали комунікації

Про це заявив речник президента Польщі Кшиштоф Лапінський, повідомляє "Укрінформ".

"Під час візиту, який триває кільканадцять годин, складно все узгодити. Він насамперед допоміг розблокувати певні канали комунікації", - заявив Лапінський.

За його словами, завданням візиту було "зниження напруги", яка з'явилася упродовж останніх кількох місяців, і цю місію було виконано. Лапінський зазначив, що з Україною відносини потрібно будувати на історичній правді.

"Не можна погоджуватися на фальсифікацію історії", - підкреслив речник президента Польщі.

Він зауважив, що під час візиту президенти мали нагоду обговорити віч-на-віч багато складних питань, про які не згадувалося під час спільної прес-конференції. Водночас Лапінський підкреслив, що поки що складно визначати часові рамки покращення польсько-українських відносин.

"Краще не говорити про часові рамки, щоб потім не бути під тиском часу", - зауважив Лапінський.

Він наголосив, що конкретним рішенням під час візиту Дуди стала домовленість про розблокування ексгумацій польських жертв в Україні.

"Побачимо, як відбуватимуться переговори між міністрами культури. Це буде першим сигналом, чи буде змога покращити певні справи", - констатував речник президента Польщі.

Читайте також: Польща з адвоката України перетворюється на прокурора. Як до цього дійшло

новини партнерів

‡агрузка...

21 травня, 2019 вівторок

20 травня, 2019 понеділок

21 травня, 2019 вівторок

20 травня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати