live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Оу щіт, та послухай же ти лікарів”. Українські медики зачитали реп, щоб до пацієнтів дійшло, як не можна лікуватися

У відео медики римують про те, якою крутою є професія лікаря, історію антибіотиків та закликають у будь-якій незрозумілій ситуації звертатися до них по допомогу

Видання Platfor.ma разом із Центром громадського здоров'я та Всесвітньою організацією охорони здоров'я зняли кліп до пісні і опублікували його на YouTube-каналі.

У відео лікарі читають реп про те, як круто бути лікарем. Вони описують складнощі професії і порівнюють себе із поліцейськими.

"Разом ми врятуємо кого завгодно, бути лікарем важко, але благородно. Ми ж сміливі, круті і відважні, як копи. Тільки замість стволів дістаєм стетоскопи", - зачитала одна з лікарок.

Також медики заримували про історію виникнення антибіотиків. Лікарі наголосили, що вони не знищують віруси, а також розповіли про те, що курс ліків обов'язково потрібно проходити повністю.

"Правило друге зазначити смію: антибіотик на вірус не діє. Він вбиває бактерії тільки, повір. Я римую не гірше, ніж Вільям Шекспір", - зачитав лікар.

"Правило третє: як відчув себе краще, курс допивай, не кидай це нізащо. Ви курс допили? Як це так - не допив? Оу щіт, та послухай же ти лікарів!" - продовжив інший.

У відео реп читають анестезіолог Сергій Дубров, імунолог Федір Лапій, експерт з інфекційного контролю Андрій Александрін, лікар та експерт РПР Євгеній Гончар, епідеміолог Катерина Сояк, інтерн-анестезіолог Олександра Бойко та студентка 6 курсу НМУ ім. О. О Богомольця Ксенія Михайлюк.

Відео: Dedov Brothers Production

Звук: Newwave Sound Workshop

Біт: Fleslit — Flex Gang

Локація: Film.ua

Ідея: Platfor.ma

За підтримки: Центру громадського здоров'я та Всесвітньої організації охорони здоров'я

новини партнерів

15 жовтня, 2018 понеділок

14 жовтня, 2018 неділя

15 жовтня, 2018 понеділок

14 жовтня, 2018 неділя

13 жовтня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати