live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

САП закрила кримінальне провадження щодо нардепа Довгого

Спеціальна антикорупційна прокуратура закрила кримінальне провадження стосовно народного депутата Олеся Довгого

Про це повідомляє "Лівий берег".

У відомстві не знайшли складу злочину в діях десятирічної давності екс-секретаря Київради.

У САП вважають, що усі можливості пошуку доказів вже вичерпано, показання свідків часто суперечать один одному, тому продовження розслідування не має сенсу.

"У зв'язку з десятирічною давністю подій, які є предметом дослідження в кримінальному провадженні, а також зі знищенням електронної системи інформаційного забезпечення Київради, враховуючи свідчення більшості свідків у кримінальному провадженні та у зв'язку з відсутністю інших процесуальних джерел доказів, вичерпано можливості отримати достатні докази для доведення провини Довгого О.С. у суді", - йдеться в постанові.

При цьому в ГПУ посилаються на практику Європейського суду з прав людини, зокрема на справу "Фокс, Кемпбелл і Гартлі проти Сполученого Королівства", й аналогічну справу, яку заслуховували в Іспанії.

"З огляду на вищевикладене, беручи до уваги об'єктивну неможливість збору необхідної доказової бази, яка переконливо доводила б причетність Довгого О.С. до скоєння злочину, керуючись ст. 62 Конституції України, ст.ст. 2, 9, 36, 42, 110, 284 КПК України: кримінальне провадження в частині підозри Довгого О.С. до причетності скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України, закрити на підставі п. 3 ч. 1 ст. 284 КПК України - у зв'язку з тим, що не встановлені достатні докази для доведення винуватості особи в суді і вичерпані можливості їх отримати", - йдеться в постанові.

Пізніше сам Довгий у Facebook подякував прокурорам САП і керівництву відомства "за те, що не побоялися назвати речі своїми іменами" і між "догодити особисто генпрокурору" і "вчинити за законом" вибрали останнє.

 

новини партнерів

23 вересня, 2018 неділя

22 вересня, 2018 субота

23 вересня, 2018 неділя

22 вересня, 2018 субота

21 вересня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати