live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

САП закрила кримінальне провадження щодо нардепа Довгого

Спеціальна антикорупційна прокуратура закрила кримінальне провадження стосовно народного депутата Олеся Довгого

Про це повідомляє "Лівий берег".

У відомстві не знайшли складу злочину в діях десятирічної давності екс-секретаря Київради.

У САП вважають, що усі можливості пошуку доказів вже вичерпано, показання свідків часто суперечать один одному, тому продовження розслідування не має сенсу.

"У зв'язку з десятирічною давністю подій, які є предметом дослідження в кримінальному провадженні, а також зі знищенням електронної системи інформаційного забезпечення Київради, враховуючи свідчення більшості свідків у кримінальному провадженні та у зв'язку з відсутністю інших процесуальних джерел доказів, вичерпано можливості отримати достатні докази для доведення провини Довгого О.С. у суді", - йдеться в постанові.

При цьому в ГПУ посилаються на практику Європейського суду з прав людини, зокрема на справу "Фокс, Кемпбелл і Гартлі проти Сполученого Королівства", й аналогічну справу, яку заслуховували в Іспанії.

"З огляду на вищевикладене, беручи до уваги об'єктивну неможливість збору необхідної доказової бази, яка переконливо доводила б причетність Довгого О.С. до скоєння злочину, керуючись ст. 62 Конституції України, ст.ст. 2, 9, 36, 42, 110, 284 КПК України: кримінальне провадження в частині підозри Довгого О.С. до причетності скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України, закрити на підставі п. 3 ч. 1 ст. 284 КПК України - у зв'язку з тим, що не встановлені достатні докази для доведення винуватості особи в суді і вичерпані можливості їх отримати", - йдеться в постанові.

Пізніше сам Довгий у Facebook подякував прокурорам САП і керівництву відомства "за те, що не побоялися назвати речі своїми іменами" і між "догодити особисто генпрокурору" і "вчинити за законом" вибрали останнє.

 

новини партнерів

15 липня, 2020 середа

15 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати