live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"РОСАВА" відсвяткувала 45-річний ювілей. Новини компанії

До 45-річного ювілею компанія "РОСАВА" провела ряд урочистих заходів

Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV.

Розпочала вона заходи із зустрічей з ветеранами-першопрохідцями. Упродовж тижня цехами рідного заводу пройшлися сотні колишніх працівників та тисяча ветеранів-шинників прийшла до палацу культури на святковий концерт.

Напередодні ювілею до "РОСАВИ" завітала делегація чиновників, яку очолив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Делегація ознайомилися з технологією єдиного в Україні виробництва шин та зустрілася з представниками трудового колективу. З нагоди ювілею Володимир Гройсман подарував ветеранам виробництва годинники. У своєму привітанні прем’єр зазначив, що шинники роблять важливу справу для країни. Народний депутат України Костянтин Жеваго презентував гостям сучасну "РОСАВУ" та привітав колектив з ювілеєм.

"Своє 45-тиріччя "Росава" зустрічає сильним якісним конкурентоспроможним виробником, який дає роботу багатьом тисячам людей на виробництві, який дає роботу багатьом тисячам людей по всій Україні. А найголовніше - будує суверенну Україну", - наголосив український бізнесмен Костянтин Жеваго.

Не полишили турботою і тих, хто сьогодні своє працею забезпечує процвітання підприємства. На урочистому зібранні в Палаці Культури шинників привітали голова правління - генеральний директор "Росави" Олександр Даліба, міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий, голова Київської обласної ради профспілки Віктор Кисиль.

"Ми вдячні всім тим, хто протягом 45 років був поруч з нами. Це в першу чергу наші ветерани, наші партнери, наші клієнти. Але особливі слова подяки колегам-шинникам, які сьогодні знаходяться на робочих місцях і створюють славу нової сучасної "Росави", - зауважив Даліба.  

"Ми як містяни всі пишаємося. Крім того, підприємство "Росава" є найбільшим платником податків до місцевого бюджету", - зазначив міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий. 

Найкращі працівники отримали нагороди - почесні грамоти та премії.

"Це рідний і колектив, і моя робота, це навіть і вільний час в чомусь, це моя сім'я, тому що в мене і жінка працює на цьому виробництві", - розповів старший менеджер відділу продажів ПРАТ "РОСАВА" Сергій Філь. 

"Я все ж таки, як ви бачили на фоні всіх інших наших працівників, наймолодший, тому мені є куди рости, з кого брати приклад, тому я дуже дуже гордий, що я серед числа цих людей, цих працівників",- каже фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку Олександр Савчук. 

Серед чисельних гостей заходу присутній і внук першого генерального директора "РОСАВА" Михайла Митрофанова - Євген. Його дідуся - Михайла Тимофійовича заслужено вважають засновником Білоцерківського шинного підприємства.

"Я дуже радий, шалено, емоції позитивні, починаю згадувати дідуся і починаю уявляти собі, як він керував, що він робив, як він розвивав це місто", - зазначив Євген.

 На завершення свята для шинників влаштували концерт. Перед гостями виступили місцеви колективи художньої самодіяльності.

 

новини партнерів

17 листопада, 2019 неділя

17 листопада, 2019 неділя

16 листопада, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати