live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"РОСАВА" відсвяткувала 45-річний ювілей. Новини компанії

До 45-річного ювілею компанія "РОСАВА" провела ряд урочистих заходів

Про це йдеться у сюжеті Еспресо.TV.

Розпочала вона заходи із зустрічей з ветеранами-першопрохідцями. Упродовж тижня цехами рідного заводу пройшлися сотні колишніх працівників та тисяча ветеранів-шинників прийшла до палацу культури на святковий концерт.

Напередодні ювілею до "РОСАВИ" завітала делегація чиновників, яку очолив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Делегація ознайомилися з технологією єдиного в Україні виробництва шин та зустрілася з представниками трудового колективу. З нагоди ювілею Володимир Гройсман подарував ветеранам виробництва годинники. У своєму привітанні прем’єр зазначив, що шинники роблять важливу справу для країни. Народний депутат України Костянтин Жеваго презентував гостям сучасну "РОСАВУ" та привітав колектив з ювілеєм.

"Своє 45-тиріччя "Росава" зустрічає сильним якісним конкурентоспроможним виробником, який дає роботу багатьом тисячам людей на виробництві, який дає роботу багатьом тисячам людей по всій Україні. А найголовніше - будує суверенну Україну", - наголосив український бізнесмен Костянтин Жеваго.

Не полишили турботою і тих, хто сьогодні своє працею забезпечує процвітання підприємства. На урочистому зібранні в Палаці Культури шинників привітали голова правління - генеральний директор "Росави" Олександр Даліба, міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий, голова Київської обласної ради профспілки Віктор Кисиль.

"Ми вдячні всім тим, хто протягом 45 років був поруч з нами. Це в першу чергу наші ветерани, наші партнери, наші клієнти. Але особливі слова подяки колегам-шинникам, які сьогодні знаходяться на робочих місцях і створюють славу нової сучасної "Росави", - зауважив Даліба.  

"Ми як містяни всі пишаємося. Крім того, підприємство "Росава" є найбільшим платником податків до місцевого бюджету", - зазначив міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий. 

Найкращі працівники отримали нагороди - почесні грамоти та премії.

"Це рідний і колектив, і моя робота, це навіть і вільний час в чомусь, це моя сім'я, тому що в мене і жінка працює на цьому виробництві", - розповів старший менеджер відділу продажів ПРАТ "РОСАВА" Сергій Філь. 

"Я все ж таки, як ви бачили на фоні всіх інших наших працівників, наймолодший, тому мені є куди рости, з кого брати приклад, тому я дуже дуже гордий, що я серед числа цих людей, цих працівників",- каже фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку Олександр Савчук. 

Серед чисельних гостей заходу присутній і внук першого генерального директора "РОСАВА" Михайла Митрофанова - Євген. Його дідуся - Михайла Тимофійовича заслужено вважають засновником Білоцерківського шинного підприємства.

"Я дуже радий, шалено, емоції позитивні, починаю згадувати дідуся і починаю уявляти собі, як він керував, що він робив, як він розвивав це місто", - зазначив Євген.

 На завершення свята для шинників влаштували концерт. Перед гостями виступили місцеви колективи художньої самодіяльності.

 

новини партнерів

2 липня, 2020 четвер

1 липня, 2020 середа

2 липня, 2020 четвер

1 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати