live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві тепер можна онлайн приєднатися до електромережі

Відтепер у столиці приєднатися до електромережі можна в онлайн-режимі: "Київенерго" розробив відповідний сервіс, якому немає аналогів в Україні
Про це повідомляє Еспресо.TV.
 
Якщо раніше, аби приєднати своє помешкання  до електромережі, киянам доводилося йти до Центру обслуговування, то зараз це можна зробити за кілька хвилин. Та ще і не виходячи з дому. Пройти всю процедуру допоможе "Особистий кабінет".
 
В кабінеті приєднання до електричних мереж дуже зручно відслідковувати стадії свого замовлення. Також в цьому кабінеті клієнт може отримати і договір, і технічні умови, і рахунок на приєднання, - розповів начальник служби з інформаційного супроводу СВП "Київські електричні мережі" ПАТ "Київенерго" Павло Бистров
 
Директор структурного відокремленого підрозділу «Київські електричні мережі» "Київенерго" Віталій Шайда пояснив, що для клієнтів це є швидким способом, бо при подачі заявки автоматично обробляються дані і визначається точка приєднання.
 
Розробники переконують -  користуватися кабінетом дуже просто. Потрібно  лише зайти на сайт  та натиснути на опцію «Замовити приєднання». Далі — три прості кроки.
 
Перший крок це записати свій кадастровий номер, потужність, напругу приєднання, при цьому визначити тип та вартість приєднання, на другому кроці треба прописати дані про себе і третій крок — приєднати документи, які потрібні згідно правил приєднання, - сказав Шайда.
 
Послуга доступна і для приватних, і для юридичних осіб. У майбутньому користувачі сервісу зможуть онлайн збільшувати потужності на вже приєднаних об’єктах.

 

новини партнерів

15 грудня, 2018 субота

15 грудня, 2018 субота

14 грудня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати