live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві тепер можна онлайн приєднатися до електромережі

Відтепер у столиці приєднатися до електромережі можна в онлайн-режимі: "Київенерго" розробив відповідний сервіс, якому немає аналогів в Україні
Про це повідомляє Еспресо.TV.
 
Якщо раніше, аби приєднати своє помешкання  до електромережі, киянам доводилося йти до Центру обслуговування, то зараз це можна зробити за кілька хвилин. Та ще і не виходячи з дому. Пройти всю процедуру допоможе "Особистий кабінет".
 
В кабінеті приєднання до електричних мереж дуже зручно відслідковувати стадії свого замовлення. Також в цьому кабінеті клієнт може отримати і договір, і технічні умови, і рахунок на приєднання, - розповів начальник служби з інформаційного супроводу СВП "Київські електричні мережі" ПАТ "Київенерго" Павло Бистров
 
Директор структурного відокремленого підрозділу «Київські електричні мережі» "Київенерго" Віталій Шайда пояснив, що для клієнтів це є швидким способом, бо при подачі заявки автоматично обробляються дані і визначається точка приєднання.
 
Розробники переконують -  користуватися кабінетом дуже просто. Потрібно  лише зайти на сайт  та натиснути на опцію «Замовити приєднання». Далі — три прості кроки.
 
Перший крок це записати свій кадастровий номер, потужність, напругу приєднання, при цьому визначити тип та вартість приєднання, на другому кроці треба прописати дані про себе і третій крок — приєднати документи, які потрібні згідно правил приєднання, - сказав Шайда.
 
Послуга доступна і для приватних, і для юридичних осіб. У майбутньому користувачі сервісу зможуть онлайн збільшувати потужності на вже приєднаних об’єктах.

 

новини партнерів

21 березня, 2018 середа

20 березня, 2018 вівторок

20 березня, 2018 вівторок

19 березня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати