live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Більшість військових кораблів України перейшли на новітні системи зв’язку

Станом на кінець 2017 року у ВМС України на більшості кораблів упроваджено новітні системи зв’язку на базі радіостанцій Harris

Щодо берегових підрозділів, то сьогодні радіостанціями Harris різних типів повністю забезпечено поки що один батальйон, однак у недалекій перспективі планують перевести на сучасні зразки зв’язку всі військові підрозділи морської піхоти, пише військова газета "Народна армія".

"Ми захищені не тільки від прослуховування, а й від радіопригнічення. Режими роботи новітніх засобів зв’язку (станції автоматично переходять в інший діапазон без участі оператора) дають змогу безперервно працювати в разі, якщо противник застосовує засоби радіоелектронної боротьби", - розповів начальник зв’язку ВМС - заступник начальника штабу зі зв’язку та інформатизації командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Вадим Кутигін.

Читайте також: Приватне військо Вагнера. Історія підполковника з України, який очолив особисту армію Путіна

Зокрема, малі броньовані артилерійські катери проекту 58155 оснащено короткохвильовими та ультракороткохвильовими системами типу Harris. Вони є повністю автоматизованими та мають усі необхідні види зв’язку для забезпечення управління корабельними групами ВМС.

Як нагадує видання, з радіостанціями Harris українські військові моряки працюють уже давно. Напередодні участі фрегата "Гетьман Сагайдачний" в операціях "Океанський щит" й "Аталанта" на корабель установили сучасні засоби зв’язку.

"Уже тоді флотські зв’язківці відчули їх рівень та якість. Вони без зайвих зусиль змогли управляти своїми надводними силами на відстані понад 6000 км. А за нинішнього фінансування й допомоги США можливості щодо переходу на сучасні системи зв’язку зросли. Сьогодні ними озброєно всі бойові одиниці українського флоту", - зазначається у матеріалі.

Читайте такожКого судити на Донбасі. Досвід покарання вбивць Третього рейху

Все по темі

новини партнерів

12 грудня, 2018 середа

11 грудня, 2018 вівторок

12 грудня, 2018 середа

11 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати