live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мін'юст Польщі за прикладом США виклав у вільний доступ особисті дані усіх педофілів

У Польщі з 1 січня офіційно відкрито реєстр про 768 найнебезпечніших сексуальних злочинців, зокрема рецидивістів і педофілів

Про це інформує офіційний сайт Міністерство юстиції Республіки Польща.

“Право на охорону наших дітей ми ставимо вище за анонімність злочинців. Закон має обов'язок захищати дитину, а не педофіла. Злочинець, який кривдить дітей, має рахуватися з дуже суворими наслідками: не лише багаторічним вироком, але і втратою анонімності”, - заявив з цього приводу міністр юстиції Польщі Збігнєв Зьобро.

Він зазначив, що саме тому в Карному кодексі передбачатимуться більш серйозні покарання за такого типу злочини.

“Після виходу з в'язниці злочинець має бути під постійним контролем, аби всі знали, що він є їхнім сусідом”, - підкреслив Зьобро.

Читайте також: По той бік педофілії. Чому вони це роблять і як врятувати дитину

Міністр додав, що такі реєстри є публічними в багатьох країнах світу, зокрема у США.

У відкритій частині реєстру є дані (ім'я і прізвище, фотографія, рік народження і місце проживання) осіб, які згвалтували дітей до 15 років, й особливо небезпечних сексуальних злочинців. До реєстру також потрапили рецидивісти, які здійснили злочини про відношенню до неповнолітніх (до 18 років).

Окрім відкритої частини реєстру, є ще закрита, в якій є детальні дані про 2614 осіб. Окрім злочинців із загального реєстру, в ньому опинилися дані про осіб, які здійснили сексуальні злочини щодо неповнолітніх віком від 15 до 18 років, але щодо яких суди не прийняли рішення про викладення даних про них у відкритий доступ. Також до цього переліку потрапили особи, які зберігали і розповсюджували дитячу порнографію.

Закритий реєстр доступний для поліції, судів, прокуратур, а також керівників шкіл і літніх таборів для відпочинку дітей.

новини партнерів

‡агрузка...

17 лютого, 2019 неділя

16 лютого, 2019 субота

17 лютого, 2019 неділя

16 лютого, 2019 субота

15 лютого, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати